App Store Google Play

У Дніпрі ще на одному маршруті з’явилися автобуси великої місткості

21.09.2018 12:20
У Дніпрі ще на одному маршруті з’явилися автобуси великої місткості

У Дніпрі на автобусному маршруті загального користування № 158, що пролягає від ж/м Північний до площі Старомостової, курсуватимуть автобуси середньої та великої місткості. Про це повідомили в міськраді Дніпра, передає Дніпроград.

Останні пристосовані для людей з інвалідністю, людей похилого віку та мам із дитячими візочками. Загалом маршрут обслуговують 17 транспортних засобів: 4 – великої пасажиромісткості на 65 осіб (24 місця для сидіння) та 13 – середньої пасажиромісткості на 22-50 осіб. Раніше колишній перевізник для обслуговування маршруту використовував лише 3 автобуси середньої місткості та 11 автобусів малої місткості (до 22 пасажирів, типу «Спринтер»).

Протягом 2018 року машини великої пасажиромісткості почали використовувати на міських автобусних маршрутах № 73, № 88, № 91, № 126 та № 157А.

«Такий транспорт допомагає людям з інвалідністю соціалізуватися та вільно переміщуватися містом. Низькопідлоговий транспорт, як ці автобуси, дуже комфортний також для людей похилого віку, для осіб, котрі перенесли якісь хвороби, для матусь із дитячими візочками», – каже голова комітету з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Громадської ради при міськраді Дніпра, голова громадської організації «Океан добра» Ольга Волкова.

Мешканка ж/м Північний пані Людмила виховує синочка Єгора. Каже, що раніше рідко їздила до центру міста через те, що у «Спринтер» не вміщався дитячий візок.

«Дуже задоволена, що тепер можна буде комфортно доїхати із сином до парку, виїхати у справах. До цього їздила лише декілька разів на тиждень, бо було дуже незручно. Тепер, нарешті, буде комфортно», – каже дніпрянка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...