App Store Google Play

Дніпрян запрошують на фестиваль ковальського мистецтва

21.09.2018 14:40
Дніпрян запрошують на фестиваль ковальського мистецтва

З 12 по 14 жовтня на фестивальному причалі у Дніпрі відбудеться унікальний фестиваль ковальського мистецтва “KOVAL FEST”. Родзинки та особливості заходу розповіли під час прес-конференції в ІА "Інформатор" організатори свята, передає Дніпроград.

Директор фестивалю Тетяна Тицька розповіла, що "KOVAL FEST” має на мені популяризувати давнє мистецтво української нації.

"Це унікальний проект, який ще не має аналогів на Україні. Його характеризують неповторність формату та стилю виконання. На майданчику фестивалю митці металевої справи разом з керівниками міста, підприємцями великого й малого бізнесу, культурними діячами та пересічними мешканцями будуть писати Історію з металу", - розповіла Тетяна Тицька.

Під час заходу майстри планують створити унікальний туристичний осередок - “Металева історія Дніпра”, який буде постійно оновлюватися.

"Найкращі ковалі з усієї України створять новий металевий «Металевий талісман Дніпра», що стане новим символом міста. 242 листочки скульптури буде присвячено людям та подіям пов’язаним з Дніпром. І усі бажаючі зможуть долучись до створення цього шедевру", - розповів коваль Григорій Талісман.

Також усіх містян чекатиме на заході подарунки, шоу-програма, музичний супровід та рок-концерт. 

Зазначимо, що фестиваль проходитиме за бюджетний кошт. Департамент гуманітарної політики виділив на захід майже 100 тис грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...