App Store Google Play

Законопроект щодо перейменування області ВР розгляне наступного сесійного тижня

20.09.2018 19:00
Законопроект щодо перейменування області ВР розгляне наступного сесійного тижня

Голосування щодо внесення змін до Конституції, зокрема перейменування Дніпропетровської області на Січеславську перенесли на наступний пленарний тиждень, передає Дніпроград.

Сьогодні, 20 вересня, народні депутати мали розглянути проект закону #8329 щодо перейменування Дніпропетровської області. Проте проголосувати за законопроект народні обранці просто не встигли.

Зазначимо, що сьогодні народними депутатами було прийнято низку важливих законопроектів, зокрема оновлено склад ЦВК та направлено в Конституційний суд законопроект про зміни до Конституції щодо європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську мають розглянути 4 жовтня.

Раніше повідомлялося, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що у четвер парламент планує розглянути питання перейменування Дніпропетровської області.

Також зазначимо, що комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Нагадаємо, що наразі у Верховній Раді знаходиться відповідний законопроект, який зареєстрував народний депутат Андрій Денисенко. Його підтримали своїми підписами 156 народних депутатів різних фракцій та груп.

Ця ініціатива підтримана широкою коаліцією 37 громадських організацій, краєзнавцями й науковцями та схвалена під час громадських обговорень у більшості міст та районів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...