App Store Google Play

У Дніпровській психлікарні незаконно утримували шістьох іноземців

20.09.2018 16:40
У Дніпровській психлікарні незаконно утримували шістьох іноземців

У Дніпровській психіатричній лікарні із суворим наглядом незаконно утримували пацієнтів, зокрема шістьох іноземців. Про це повідомляє  Міністерство охорони здоров'я України, передає Дніпроград.

"В ДУ "Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом МОЗ України" утримували 6 іноземців, і лише в одному випадку повідомили про це консулу відповідної країни, як того вимагає законодавство. Також у лікарні досі перебувають 4 пацієнти, щодо яких суд прийняв рішення про переведення ще у червні, липні та серпні. МОЗ робить необхідні кроки, щоб оперативно виправити цю ситуацію", - наголосили у відомстві.

У МОЗ заявили, що незаконне утримання пацієнтів та умови перебування, що мають ознаки приниження гідності та тортур, викрито у процесі реорганізації Дніпровської психлікарні.

"Умови, в яких перебувають пацієнти Дніпровської психіатричної лікарні з суворим наглядом, принижують гідність і суперечать міжнародним нормативно-правовим актам про права людини. До вбиральні пацієнти ходять строго за графіком, у двері туалетів вмонтоване вікно, а на ніч у палатах залишають увімкненим яскраве світло", - повідомили у МОЗ.

У відомстві також поінформували, що станом на 20 вересня заяви про переведення до інших закладів написали 267 пацієнтів із 655, перенаправлення розпочнеться вже найближчим часом.

Зазначимо, що в Дніпровській психіатричній лікарні з суворим наглядом триває реорганізація, що розпочалася 17 вересня. Відповідно до оновлених вимог Закону України "Про психіатричну допомогу", пацієнтів із цієї лікарні переведуть у психіатричні лікарні, розташовані якнайближче до місця проживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...