App Store Google Play

У Дніпроводоканалі розповіли на що витратять гроші в цьому та в наступному роках

20.09.2018 14:40
У Дніпроводоканалі розповіли на що витратять гроші в цьому та в наступному роках

Сьогодні, 20 вересня, в комунальному підприємстві "Дніпроводоканал" пройшли громадські слухання щодо змін в інвестиційній програмі КП на 2018-2019 роки, повідомляє Дніпроград.

Загалом, інвестиційна програма дніпровського водоканалу складає трохи більше 40 мільйонів гривень. Ці кошти планують витратити на придбання необхідного обладнання, заміну мереж, закупівлю деталей тощо.

Як зазначили на підприємстві, наразі воно корегує фінансовий план відповідно до змін в бюджеті. Таким чином, кошти комунального підприємства у 2018 підуть на наступні заходи:

- капітальний ремонт фільтрів 1961 року будівництва на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції;
- реконструкція водоводу від будинку № 60 по вул. М.Малиновського до Мерефо-Херсонського мосту;
- різноманітні проектні роботи та витрати на документацію
- реконструкція будівлі на Лівобережній станції аерації.

Що стосується 2019 року, то протягом нього "Дніпроводоканал" планує продовжити реконструкції насосних станцій в місті, зокрема гроші витратять на:

- продовження ремонту фільтрів на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції;
- реконструкцію систем водопостачання та водовідведення на лівому березі та по вулиці Орловській.

Бюджет інвестиційної програми на 2019 рік майже не відрізняється від аналогічного на 2018 рік. Втім, варто пам'ятати, що протягом наступного року у цій програмі "Дніпроводоканалу" можливі зміни. 

За цей рік КП розпорядилося 211 мільйонами, які були виділені з міського бюджету на початку року. За перше півріччя воно замінило понад 13 км водопровідних та каналізаційних мереж. На Ломівській насосно-фільтрувальній станції реконструйовано реагентне господарство.

Нагадаємо, що раніше дніпровський водоканал підвищив вартість послуг для своїх абонентів. Однією з причин таких дій на підприємстві називали зменшення обсягів споживання води на понад 14%. Окрім цього, "Дніпроводоканал" приховує від громадськості зарплати своїх працівників.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...