App Store Google Play

До курсів з англійської приступила чергова група бійців зі Сходу

20.09.2018 09:00
До курсів з англійської приступила чергова група бійців зі Сходу

Чергова група АТОвців приступила до занять з англійської. Основи іноземної мови опановуватимуть з десяток бійців. Таке навчання – безкоштовне. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Курси для АТОвців вперше організували ще у 2015-му. Запросили бійців на навчання з англійської та програмування. Розуміли: такі заняття – це і психологічна реабілітація, і можливість розвиватися у власній професії або опанувати нову справу. І не помилилися. Військові сприйняли ініціативу із ентузіазмом та охоче записувалися на курси. Нині їх пройшли вже понад 800 бійців. Заняття організовуємо і далі, адже прагнемо всебічно підтримувати наших Героїв. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Чергова група АТОвців розпочала заняття на курсах з англійської. Хлопці початківці, проте вже за три місяці зможуть справлятися з невеликими комунікативними задачами, запевняє викладач Наталія Кацай.

«Учасники курсів зможуть розповісти про себе, поспілкуватися в аеропорту або замовити їжу в кафе, - зазначила Наталія Кацай. – Під час навчання будемо використовувати  базовий підручник - дуже хорошу британську розробку. Упор – на розмову та збагачення словникового запасу». 

У групі – з десяток АТОвців. Серед них й Михайло Марусич. Англійську вивчає, аби піднятися по кар’єрній драбині.

«Навіть в армії розкриваються широкі перспективи для тих, хто знає англійську. Та й війна колись завершиться, повернуся до мирного життя. Я був системним адміністратором, а у цій сфері англійська теж не завадить», - поділився Михайло Марусич. 

«Хочу вивчати англійську, щоб подорожувати. Поїхати до інших країн та поспілкуватися із місцевими», - додав інший учасник курсів, Дмитро Павленко. 

Загалом за три роки курси англійської пройшли понад 400 бійців.

«Є група АТОвців, яка прийшла до нас однією з перших - ще у 2015 році – і вчиться донині. Хлопці були початківцями, а зараз дійшли вже до дуже високого рівня. Вони складали пробний іспит Кембриджського центру оцінювання за тамтешніми стандартами. Двоє виконали його на рівні Б1 і Б2 – це дуже високий рівень володіння мовою», - розповіла директор регіонального центру іноземних мов Дніпровського національного університету Людмила Байсара. 

Про нові набори на курси можна дізнатися в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації за адресою: пр. О.Поля, 1. Телефони для довідок – 068 679 89 61, (056) 742 86 62.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі для бійців АТО провели майстер-клас з випікання млинців та панкейків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...