App Store Google Play

ДніпроОДА завершує реконструкцію Бородаївського дитсадка

20.09.2018 11:40
ДніпроОДА завершує реконструкцію Бородаївського дитсадка

У Бородаївці Верхньодніпровського району на фініші – осучаснення дитсадка. Малеча вже не дочекається відкриття. Дитяче око приваблює і оновлена будівля, і затишні альтанки, і яскравий майданчик. Реконструює заклад Дніпропетровська облдержадміністрація. Від колишнього садочка залишилися лише згадки та юридична адреса. Все інше – нове, від покрівлі до альтернативної котельні. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко.

«Ліквідація черг до дитсадків – одне із ключових завдань Президента України Петра Порошенка. Реконструюємо садочки та зводимо нові, за сучасними оригінальними проектами, по всій області. Будівля садочка «Вишенька» у Бородаївці давно потребувала осучаснення. Вже зовсім незабаром маленькі мешканці громади підуть до модернового затишного садочка, де є всі умови для їхнього всебічного розвитку», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Будівлю дитсадка у селі Бородаївка Верхньодніпровського району звели понад півстоліття тому. Ззовні споруда більше нагадувала старий барак, аніж дитячий заклад. Там не було ані спальних кімнат, ані медпункту. У невеличкому приміщенні могли розташувати лише одну групу малюків. На території діти не мали хоча б якогось майданчика для рухливих ігор.

Менше року тому стартувала реконструкція закладу. За справу взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Крок за кроком – і будівля вже із новими покрівлею, вікнами, енергоефективним вентильованим фасадом. Всередині замінили всі комунікації, провели вентиляцію – раніше її взагалі не було. З боків корпусу звели дві сучасні добудови – тепер садочок зможе прийняти дві групи малюків.

Опалюватиме заклад нова альтернативна котельня.

«Дуже вдячні Дніпропетровській облдержадміністрації за такий ремонт. Задоволена вся громада! – сказала завідуюча дитсадка «Вишенька» Надія Юдіна. – Тепер у кожній групі – і спальні, і ігрові з теплою підлогою. Зробили нам і кухню з декількома цехами. А ще – нарешті з’явилася медична кімната».

 Нині роботи – на фініші. Залишилися останні штрихи, кажуть будівельники.

«Вже не дочекаємося відкриття садочка після капремонту. Він нам дуже потрібен – мені на роботу треба виходити. Живемо напроти – тож спостерігаємо щодня, як просуваються роботи», – розповіла Оксана Зинов’єва-Бразалук, мати півторарічної Вероніки. 

Підрядники подбали й про територію, щоб малечі було де розвиватися фізично. Облаштували яскравий дитячий майданчик із пісочницею та гойдалками, спортивний – із турніками. Установили просторі альтанки з навісом – для кожної з груп. Зробили огорожу – так діти почуватимуться у безпеці. Залишилося висадити фруктові дерева, туї та кущі. Навколо закладу квітнутимуть та плодоноситимуть яблуні, груша, вишня.

Не може пройти спокійно повз оновлений садочок маленька Віка Яхімчук. Щоразу смикає мати за руку. Крихітці вже кортить скоріше гуляти на яскравому майданчику із іншими дітлахами, кататися на горці та гойдалках.

«Ми із чоловіком працюємо, а дитину дівати нікуди. Тож чекаємо на садочок із нетерпінням. Дуже раді, що дітки тепер матимуть такі чудові умови», – поділилася Ліна Яхімчук.

До садка «Вишенька» вже зарахували 32 малюки. Це маленькі мешканці сіл місцевої громади – Бородаївки та Правобережного.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...