App Store Google Play

"Антикорупціонера" Суханова побили під час сесії міськради - депутат звинувачує в цьому Філатова

20.09.2018 10:40
"Антикорупціонера" Суханова побили під час сесії міськради - депутат звинувачує в цьому Філатова

Вчорашня сесія Дніпровської міської ради запам'яталася не тільки декількома скандальними рішеннями та протидією громадськості, а і "тріумфальним" поверненням на роботу одіозного опоблоківця Сергія Суханова, якого зустріли з кулаками. 

Як зазначив Суханов на своїй сторінці у Facebook, муніципали Філатова не пускали його машину та охорону на територію міськради, аргументуючи це тим, що йому буде і так безпечно. Втім, за словами депутата-антисеміта, який декілька місяців переховувався у Криму, всередині приміщення на нього було скоєно напад.

"По побиттю мене, як антикорупціонера і депутата, людьми з ОЗУ Філатова прямо в будівлі міськради під час сесії, а саме депутатом Гороховським всі заяви написані, експертизи пройдені. Тепер готую листи в усі правозахисні організації і послам. Філатов - я не дам тобі красти в тиші! Ти тварина, можеш слати своїх шавок, погрожувати і бити! Але розпочате я доведу до кінця", - пише опоблоківець Суханов.

Він також розмістив фотографії зазначених документів, тож найближчим часом ситуація обіцяє вийти на новий рівень протистояння.

Втім, наразі невідомо чому Сергій Суханов, на якого було відкрито кримінальну справу, вже не перший тиждень перебуває на волі.

Нагадаємо, 9 лютого Сергій Суханов на своїй сторінці у Facebook погрожував єврейській громаді Дніпра "розпочати визвольний рух" проти них.

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо Суханова за статтею 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...