App Store Google Play

В усіх школах Дніпра офіцери поліції навчатимуть учнів правил безпеки

19.09.2018 16:00
В усіх школах Дніпра офіцери поліції навчатимуть учнів правил безпеки

З березня 2018 року в усіх школах Дніпра працюють шкільні офіцери, аби пояснити учням правила безпеки та попередити злочини серед неповнолітніх. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів заступника начальника відділу по зв'язках з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Наталі Очеретян.

Як зазначається, мета проекту – попередження правопорушень серед дітей та підлітків. Пояснювальну роботу з учнями проводять шкільні офіцери поліції – працівники поліції, які пройшли атестацію та спеціальний відбір.

«Починаючи з вересня поточного року поліцейські охопили 152 школи Дніпра, в яких працюють 13 шкільних офіцерів поліції. За одним офіцером закріплено близько 12 шкіл, кожну з яких він відвідує приблизно два рази на місяць», - пояснила Наталя Очеретян.

Наразі патрульні спілкують з найменшими школярами, які навчаються у початкових класах. Їх знайомлять з правилами поводження на дорозі та у місцях масового скупчення людей, а також пояснюють правила поведінки з незнайомцями.

Поліцейські наголошують, що на сьогодні найважливішою темою для учнів 1-4 класів залишається безпечна дорога до школи та додому.

«У жовтні плануються зустрічі з учнями 5-9 класів, яким пояснюватимуть способи протидії булінгу та безпечному поводженню в Інтернеті. Взимку відбудуться зустрічі зі старшокласниками, яким розкажуть про відповідальність підлітків, які порушили закон», - додала Наталя Очеретян.

За повідомленням, в шкільній програмі немає окремого уроку, відведеного для роботи шкільних офіцерів. Тож інформаційні заняття проводяться на таких предметах, як «Людина і світ» тощо.

Нагадаємо, що вчора у Дніпрі з вікна третього поверху школи випав першокласник

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...