App Store Google Play

Після термомодернізації Ляшківська школа буде теплою та енергоефективною

19.09.2018 15:20
Після термомодернізації Ляшківська школа буде теплою та енергоефективною

У Ляшківці реконструюють школу, якій вже понад сорок років. У навчальному закладі утеплюють фасад – він буде не тільки енергоефективним, а й яскравим. Про це повідомив голова Дніпрпоетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Президент України Петро Порошенко визначає розвиток освіти одним з головних пріоритетів держави. Аби вчитися дітям було комфортно та цікаво, на Дніпропетровщині реконструюємо понад 30 шкіл. Навчальні заклади із сірих перетворюємо на яскраві – щоб на уроки хлопці та дівчата йшли з гарним настроєм. Такою буде і термомодернізована Ляшківська школа», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Школі у Ляшківці вже понад 40 років. Учителі розповідають: у застарілій будівлі взимку було так холодно, що діти на уроках сиділи у верхньому одязі.

«Мало того, ще й грибок з’явився, - бідкається директор школи Вадим Кисличний. – Дуже чекали на термомодернізацію. Це і турбота про здоров’я дітей, і економія бюджету».

Перетворювати на енергоефективну школу почали у 2016-му. Замінили дах та вікна, у столовій – модернізували систему опалення. Цьогоріч – взялися за фасад.

«Утеплення фасаду ми б своїми силами не подужали. Та допомогла Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині роботи - на фініші», - розповіла в.о. секретаря Ляшківської громади Анна Постольник. 

Жовтий, помаранчевий, зелений та блакитний – такими яскравими кольорами школа  зустрічає учнів. З центрального входу будівлю вже встигли пофарбувати.

«Тепер у школі буде тепло. До того ж раніше вона була звичайна, а нині яскрава! Приходити на навчання стало веселіше», - поділився учень 11 класу Ігор Малик.

У Ляшківській школі навчається майже 200 дітей.

Раніше повідомлялося, що обласним коштом у середмісті Покрова продовжують реконструювати школу №1. Масштабне оновлення – вперше за півстоліття закладу. Підрядники утеплюють і фарбують фасад, перекривають покрівлю. На першому поверсі роботи на фініші, на двох інших – у розпалі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...