App Store Google Play

Колишні регіонали-антимайданівці рейдернули будівлю просто в центрі Дніпра

19.09.2018 20:00
Колишні регіонали-антимайданівці рейдернули будівлю просто в центрі Дніпра

На Соборній площі Дніпра рейдери захопили приміщенням компанії «Флоутек Трейдинг ЛП». Представники компанії стверджують, що незаконне заволодіння будівлі «покриває» керівництво прокуратури та поліції Дніпропетровської області. Деталі повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів потерпілих.

«Депутат Дніпропетровської обласної ради Ростислав Ботвінов, який у 2014 році керував «тітушками» постійно незаконно захоплює споруди та земельні ділянки. У такий спосіб, під час рейдерського захоплення, він заволодів приміщенням компанії «Флоутек Трейдинг ЛП»  на Соборній площі, 1. В цих діях його підтримує колишній прокурор Київської області Мармуш, на якого оформили будівлю», - пояснив представник міжнародної організації захисту прав людини Віктор Килимник.

Зі слів правозахисника, у Дніпрі регулярно стаються рейдерські захоплення. В свою чергу правоохоронці не вживають заходів для захисту потерпілих.

Представник компанії «Флоутек Трейдинг ЛП» Юрій Кисіль розповів, що у суді справу намагались розглянути «нашвидкуруч», аби скоріше закрити. Він підкреслив, що колишній прокурор Мармуш домовився з керівництвом військової прокуратури Дніпровської області та правоохоронцями.

«Слідчі незаконним шляхом отримали ордер на обшук компанії «Флоутек Трейдинг ЛП». Це дозволило їм увійти в приміщення, після чого вони заборонили вхід адвокатів компанії. На законну спробу адвокатів бути присутніми під час обшуку, їх випхали силоміць. Крім того, слідчі вилучили особисті телефони присутніх в приміщенні людей», - зазначив Юрій Кисіль.

Представник компанії додав, що наразі справа щодо незаконного захоплення будівлі розглядається співробітниками слідчого відділу Нацполіції за адресою: Слобожанский проспект, 40. Відділом керує начальник слідчого управління в області Михайло Куратченко. Тож постраждалі впевнені, що слідчі не зацікавленні у покаранні винних.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі благодійна організація "Благословення" стала жертвою шахрайської схеми заволодіння нерухомості.

Також чергове рейдерське захоплення сталося в будівлі на провулку Любарського, в якому розміщено кафе, фітнес-зала, більярд та салон краси.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...