App Store Google Play

Де логіка? Маючи потужний потенціал Дніпро майже не заробляє на рекламі

19.09.2018 13:00
Де логіка? Маючи потужний потенціал Дніпро майже не заробляє на рекламі

Дніпро отримує в декілька десятків разів менше грошей за рекламу, ніж інші міста України. До того ж, у міськраді не знають куди йдуть гроші, які оплачують компанії за розміщення реклами. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на BBC Україна.

За розміщення реклами там відповідає комунальне підприємство "Земград", яке почало працювати з червня 2017 року. З червня 2017 по серпень 2018 року КП перерахувало в бюджет міста 1,3 млн грн.

Тобто прибутки Дніпра за більш ніж рік у 10 разів менші за доходи Львова та у 70 разів менші за доходи Києва тільки за 6 місяців цього року.

Керівниця ГО "Асоціація розповсюджувачів реклами" Тетяна Суворова в коментарі BBC News Україна пояснила, що в місті укладається мала кількість договорів на розміщення реклами.

За її словами, більшість коштів, які надходять від реклами, не перераховуються в міський бюджет, а використовується на потреби самого комунального підприємства.

У відповіді міської влади Дніпра на запит BBC News Україна з приводу доходів від реклами, говориться, що плата за використання рекламних конструкцій почала надходити до міського бюджету саме з червня 2017 року.

Тетяна Суворова відзначила, що до червня 2017 року КП "Земград" знаходився в стані створення, а попереднє підприємство, яке відповідало за рекламу в місті, КП "Адміністративно-технічне управління" з січня 2016 року знаходилося в стані ліквідації.

При цьому передачі документів від одного підприємства до іншого не відбулося і довгий час жодних нових договорів на рекламу в місті не укладали.

Виплати надходили тільки від укладених раніше договорів про рекламу. Пані Суворова не знає, на рахунок якого підприємства потрапляли ці кошти.

BBC News Україна звернулася до міської ради Дніпра та КП "Земград" із проханням назвати причини, чому доходи міста від реклами складають таку незначну суму, проте вони відмовились це коментувати.

Нагадаємо, що у березні в Дніпрі "під вибори" перерозподілили ринок зовнішнішньої реклами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...