App Store Google Play

У школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище

18.09.2018 15:00
У школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище

Обласним коштом у середмісті Покрова продовжують реконструювати школу №1. Масштабне оновлення – вперше за півстоліття закладу. Підрядники утеплюють і фарбують фасад, перекривають покрівлю. На першому поверсі роботи на фініші, на двох інших – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Децентралізація, яку ініціював Президент Петро Порошенко, – одна з найуспішніших реформ в Україні. Спостерігаємо її результати у різних сферах, в тому числі, – і в освіті. Зараз в регіоні докорінно оновлюємо більше 30 основних і опорних шкіл. Освітній простір має відповідати вимогам часу і бути комфортним, із новітнім обладнанням і сучасними методиками», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

Триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл Покрова – №1. За 53 роки її історії робили тільки косметичні ремонти, капітального – жодного. Наразі три поверхи навчального закладу змінюються до невпізнанності.

«Реконструкція від комунікацій і підлоги до фасаду й покрівлі. Наші діти отримають оновлений, яскравий, естетичний простір. Такої школи вони ще не бачили», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Тетяна Філіпова.  

Будівельники термомодернізують і фарбують фасад, оновлюють покрівлю.

На першому поверсі школи залишилося постелити лінолеум. На другому ведуться оздоблювальні роботи, демонтажні – на третьому.

У їдальні та актовій залі укладають плитку, на харчоблоці незабаром монтуватимуть обладнання.

Повністю замінені вікна, система опалення та вентиляція.

«Школа змінюється, аж не віриться. Раніше вона була з бежевих цеглин, а тепер яскрава, біло-жовта. У такій школі хочеться вчитися», – поділився чотирикласник Богдан Михайлов. 

Наступний етап проекту – оновлення спортзалу та стадіону. 

«Реконструкція шкільного стадіону – вже весною. На ньому буде футбольне поле з ідеально рівним штучним покриттям. Учні бігатимуть не по дірявому асфальту, а по професійним легкоатлетичним доріжкам. Прагнемо, аби діти кожного населеного пункту нашої області навчалися в комфортних умовах», – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

Школу реконструюють з урахуванням потреб особливих дітей.

У школі №1 Покрова навчаються майже півтисячі учнів. Поки тривають ремонтні роботи, учні здобувають знання в сусідніх навчальних закладах – ліцеї та 4-й школі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...