App Store Google Play

У школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище

18.09.2018 15:00
У школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище

Обласним коштом у середмісті Покрова продовжують реконструювати школу №1. Масштабне оновлення – вперше за півстоліття закладу. Підрядники утеплюють і фарбують фасад, перекривають покрівлю. На першому поверсі роботи на фініші, на двох інших – у розпалі. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Децентралізація, яку ініціював Президент Петро Порошенко, – одна з найуспішніших реформ в Україні. Спостерігаємо її результати у різних сферах, в тому числі, – і в освіті. Зараз в регіоні докорінно оновлюємо більше 30 основних і опорних шкіл. Освітній простір має відповідати вимогам часу і бути комфортним, із новітнім обладнанням і сучасними методиками», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

Триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл Покрова – №1. За 53 роки її історії робили тільки косметичні ремонти, капітального – жодного. Наразі три поверхи навчального закладу змінюються до невпізнанності.

«Реконструкція від комунікацій і підлоги до фасаду й покрівлі. Наші діти отримають оновлений, яскравий, естетичний простір. Такої школи вони ще не бачили», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Тетяна Філіпова.  

Будівельники термомодернізують і фарбують фасад, оновлюють покрівлю.

На першому поверсі школи залишилося постелити лінолеум. На другому ведуться оздоблювальні роботи, демонтажні – на третьому.

У їдальні та актовій залі укладають плитку, на харчоблоці незабаром монтуватимуть обладнання.

Повністю замінені вікна, система опалення та вентиляція.

«Школа змінюється, аж не віриться. Раніше вона була з бежевих цеглин, а тепер яскрава, біло-жовта. У такій школі хочеться вчитися», – поділився чотирикласник Богдан Михайлов. 

Наступний етап проекту – оновлення спортзалу та стадіону. 

«Реконструкція шкільного стадіону – вже весною. На ньому буде футбольне поле з ідеально рівним штучним покриттям. Учні бігатимуть не по дірявому асфальту, а по професійним легкоатлетичним доріжкам. Прагнемо, аби діти кожного населеного пункту нашої області навчалися в комфортних умовах», – підкреслив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

Школу реконструюють з урахуванням потреб особливих дітей.

У школі №1 Покрова навчаються майже півтисячі учнів. Поки тривають ремонтні роботи, учні здобувають знання в сусідніх навчальних закладах – ліцеї та 4-й школі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...