App Store Google Play

Філатов назвав вулицю ремонт якої обійшовся у 192 мільйони за кілометр новим проектом для Дніпра

18.09.2018 18:30
Філатов назвав вулицю ремонт якої обійшовся у 192 мільйони за кілометр новим проектом для Дніпра

У Дніпрі триває комплексна реконструкція вул. Курчатова. Будівельники стали до роботи два місяці тому. Щоб вкластися у терміни та завершити об’єкт до кінця року, вони працюють у дві зміни. Реконструкція, яку тут проводять уперше за останні майже три десятиліття, буде одним із елементів якісного перетворення зовнішнього вигляду центральної частини Дніпра. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

«Це – комплексна системна реконструкція. Зміниться не просто сама вулиця, а й загальна картинка – з точки зору урбаністики. Це – абсолютно новий проект, яким ніколи не займалися у нас в місті. Адже, як повелося, намагалися залатати дірки, якось навести лад. Однак комплексної реконструкції не робили. Обсяги робіт вражають», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Нині на тротуарах тут майже зробили бордюри, вклали понад половину трамвайних рейок і понад 3,7 тис. кв. м залізобетонних плит дорожнього покриття для них. А ще – прибрали повітряні лінії та старі світильники. Дроти й комунікації «заховають» в опори ліхтарів.

Під час робіт приведуть до ладу й невеличкий схил поруч із тротуарною частиною. Також планують облаштувати територію біля вірменської Апостольської церкви Святого Григора Лусаворича, що є однією з найбільших у Східній Європі.

Крім цього, щоб зробити нові колії менш шумними та знизити рівень вібрації, замість старих рейок роблять залізобетонні конструкції. Механізми й самі кріплення, які використовують тут, застосовують лише у двох містах – Дрездені та Харкові. Технологія підвищує ремонтоздатність та збільшує гарантійні терміни служби. Залізобетонними плитами також зможе проїхати спецтехніка й машини швидкої допомоги. Далі робитимуть дорожнє покриття. Облаштують і велодоріжку.

Крім ремонтних робіт, на вулиці впорядкують зовнішню рекламу. Також тут уже прибрали низку кіосків. Найближчим часом демонтують і більшість незаконних яток біля будівлі автовокзалу. Крім цього, у планах – реставрація фасадів будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...