App Store Google Play

Дніпровські артилеристи з 25-ї бригади виявилися кращими серед усіх десантних бригад України

18.09.2018 17:00
Дніпровські артилеристи з 25-ї бригади виявилися кращими серед усіх десантних бригад України

15 вересня на загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ (ДШВ), що на Житомирщині, завершилися змагання на кращу артилерійську батарею. Дніпровські бійці 25 бригади виявились кращими серед усіх десантних бригад України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Командування ДШВ ЗСУ у Facebook.

Протягом шести днів під пекучим сонцем артилерійські батареї п'яти бригад ДШВ доводили свою злагодженість та звання бути кращими. Змагання проводились по чотирьом номінаціям: тактична, індивідуальна зі стрільби та управління вогнем, фахова та спортивна.

Головні критерії оцінки – влучність стрільби, правильність та швидкість відпрацювання всіх тактичних елементів. Також оцінювались злагодженість батареї, практичні навички офіцерів при виконанні ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою, виконання залікових завдань на імітаційних засобах, готовність особового складу витримувати фізичні навантаження.

«В цілому по техніці, по людям проблем немає, особовий склад показав високі результати. Тим більше, що всі артилеристи пройшли війну на Сході України», - розповідає заступник командувача Десантно-штурмових військ – начальник управління ракетних військ та артилерії полковник Сергій Артамощенко.

У підсумку перші місця та право представляти ДШВ на змаганнях кращої артилерійської батареї в Збройних Силах України стала самохідно-артилерійська батарея 25 повітрянодесантної бригади, гаубична артилерійська батарея 81 аеромобільної бригади та реактивно-артилерійська батарея 80 окремої десантно-штурмової бригади.

Тепер вони будуть готуватися до наступних змагань на звання «кращої артилерійської батареї в Збройних Сила України», що відбудуться незабаром в смт. Дівички.

«Сподіваюсь, що і в наступних змаганнях перемога буде наша. Тому, що ми не тільки «Боги війни», а й «Завжди перші», - стверджує командир самохідно-артилерійської батареї 25 повітрянодесантної бригади Дмитро Прамохін.

Усі призери отримали почесні грамоти та кубки від командувача ДШВ.

Раніше повідомлялося, що дніпровські десантники 25 бригади здійснили стрибки з парашутом у воду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...