App Store Google Play

Зариблення Дніпра: містян запрошують наповнити річку цінними видами холоднокровних

17.09.2018 13:40
Зариблення Дніпра: містян запрошують наповнити річку цінними видами холоднокровних

Дніпрян запрошують долучитися до зариблення річки Дніпро цінними видами холоднокровних. Ініціатори акції переконують: щоб було більше риби, річці треба допомагати. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку організатора Олександра Громадського у Facebook.

Як зазначається, громадська організація підводних мисливців і рибалок в черговий раз проводить акцію, аби наповнити річку Дніпро деякими видами риб, серед яких: амур, короп, товстолобик.

«У минулому сезоні було випущено більше 1 тонни малька. Цього разу зариблення планується на кінець осені», - пояснив Олександр Громадський.

За повідомленням, ціна одного малька складає приблизно 3 гривні. Для участі в акції всі бажаючі можуть відправити посильну суму на картку «ПриватБанку» (4149 6293 9125 2509 Левшин Валентин Якович).

Більш точна дата і час, буде оголошено в загальнодоступній групі за посиланням.  

«Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш захід. Цікаве, незвичайне і емоційне видовище для дорослих і особливо для дітей», - додали організатори.

Нагадаємо, що у 2016 році в рамках проекту ДніпроОДА у річку Дніпро було випущено 1,25 млн підросли малюків риби, більше 1,5 млн - запустили у 2017 році. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...