App Store Google Play

В Марганці зростає кількість аварій на водогоні через встановлення МАФів над мережами водопостачання

17.09.2018 10:20
В Марганці зростає кількість аварій на водогоні через встановлення МАФів над мережами водопостачання

У Марганці місцева влада дозволяє підприємцям встановлювати свої МАФи над мережами водопостачання, що призводить до значного навантаження на труби і збільшення кількості проривів, повідомляє Дніпроград.

Не виключено, що такі дії - це цілеспрямовані заходи на знищення місцевого водоканалу, який вже не перший рік страждає від атак з боку місцевої влади на чолі з мером Жадько, яка неодноразово хотіла забрати водогон у власність міста.

Через те, що МАФи масово встановлюються на мережі водопостачання, труби останніх постійно знаходяться у аварійному стані. Зокрема, через це страждають і абоненти водоканалу, які час від часу залишаються без води. Втім, це лише на руку місцевій владі, яка вже давно закликає містян не платити за водопостачання та водовідвення та взагалі ініціює повне відключення міста від послуг водоканалу, пропонуючи як альтернативу буріння тисяч скважин і встановлення водокачок.

Цілком можливо, що у разі успіху війни марганецької влади проти водоканалу, його чекає доля марганецьких тепломереж, які були викопані, розрізані на брухт та продані за безцінь. Цієї зими Марганець навіть опинився на межі катастрофи - майже вся соціальна сфера залишилася без тепла у мінусову температуру.

За наявною інформацією водоканал, який наразі належить обласній раді, неодноразово звертався з вимогою заборонити зводити на мережах водопостачання будівлі, але його скарги були проігноровані й наразі ситуація лише погіршується.

Нагадаємо, що у свій часу енергетичний і опалювальний колапс у Марганці стався через те, що з метою власного збагачення, представники Опозиційного блоку вирізали 50 кілометрів труб централізованої системи теплопостачання, а потім на сесії Марганецької міської ради було прийнято рішення «Про відключення від мереж централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків, бюджетних та інших установ незалежно від форм власності, що опалюються від Центральної парокотельні та інших котелень КП «Марганецьтепломережа». Місцевих жителів не ознайомили з рішенням і не пояснили, що очікує на них за умови його ухвалення.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...