App Store Google Play

У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

17.09.2018 14:20
У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

Цієї суботи, 22 вересня, у Дніпрі розпочнеться ряд заходів у рамках сімейного фестивалю Файно фест. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Файно фест – це десятиденний сімейний фестиваль для всієї родини, програма якого містить різноманітні заходи: фотовиставка, змагання, перегони, семінари, бесіди, конкурси, квести, ігрове та анімаційне шоу, а по завершенню розіграш головного суперприза.

Представник співтовариства сімей «Файна родина» Володимир Шамотій зазначив, що це перший по-справжньому сімейний фестиваль, метою якого є формування культури сім’ї та популяризація сімейних цінностей. Файна фест стане заключним етапом ряду заходів, спільноти сімей «Файна родина» за 2018 рік.

Фестиваль буде проходити з 22 по 30 вересня: Файно перегони, Файно старти, Файно кава, Файно безпека, Файно вибір, Файно толока, Файно квест, Файно пікнік. Детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Участь у заходах можуть прийняти, як учасники спільноти, так і пересічні громадяни зі дітьми віком від 2 до 12 років, при умовах попередньої реєстрації за посиланням та сплатою оргвнеску у розмірі 100 гривень за одноразову участь у будь-якому заході. Участь вболівальників та глядачів безкоштовна.

Представник ролердрому «Рола-кола» Денис Чалов наголосив, що змагання в рамках фестивалю не складні і участь зможе взяти кожен бажаючий. Також він додав, що особливістю Файно фест цього року полягає в тому, що вперше у сімейних заїздах зможуть брати участь не тільки діти,  а й батьки.

Заходи у рамках фестивалю пройдуть за адресою бульвар  Слави, ж/м Перемога, 5.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...