App Store Google Play

У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

17.09.2018 14:20
У Дніпрі пройде по-справжньому сімейний фестиваль Файно фест

Цієї суботи, 22 вересня, у Дніпрі розпочнеться ряд заходів у рамках сімейного фестивалю Файно фест. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Файно фест – це десятиденний сімейний фестиваль для всієї родини, програма якого містить різноманітні заходи: фотовиставка, змагання, перегони, семінари, бесіди, конкурси, квести, ігрове та анімаційне шоу, а по завершенню розіграш головного суперприза.

Представник співтовариства сімей «Файна родина» Володимир Шамотій зазначив, що це перший по-справжньому сімейний фестиваль, метою якого є формування культури сім’ї та популяризація сімейних цінностей. Файна фест стане заключним етапом ряду заходів, спільноти сімей «Файна родина» за 2018 рік.

Фестиваль буде проходити з 22 по 30 вересня: Файно перегони, Файно старти, Файно кава, Файно безпека, Файно вибір, Файно толока, Файно квест, Файно пікнік. Детальніше з програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Участь у заходах можуть прийняти, як учасники спільноти, так і пересічні громадяни зі дітьми віком від 2 до 12 років, при умовах попередньої реєстрації за посиланням та сплатою оргвнеску у розмірі 100 гривень за одноразову участь у будь-якому заході. Участь вболівальників та глядачів безкоштовна.

Представник ролердрому «Рола-кола» Денис Чалов наголосив, що змагання в рамках фестивалю не складні і участь зможе взяти кожен бажаючий. Також він додав, що особливістю Файно фест цього року полягає в тому, що вперше у сімейних заїздах зможуть брати участь не тільки діти,  а й батьки.

Заходи у рамках фестивалю пройдуть за адресою бульвар  Слави, ж/м Перемога, 5.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...