App Store Google Play

Парк Зелений гай: Філатову показали на що витратили понад 50 мільйонів гривень

17.09.2018 13:00
Парк Зелений гай: Філатову показали на що витратили понад 50 мільйонів гривень

Сьогодні, 17 вересня, міський голова завітав у парк Зелений гай, на який протягом року витратили вже понад 50 мільйонів гривень з міського бюджету. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Реконструкцію чи не найзабутішого парку в Дніпрі почали ще наприкінці минулого року - тоді всі роботи оцінювали у 18 мільйонів. Але як відомо, у місті рідко вкладаються у запланований кошторис, тому наразі на Зелений гай виділено вже 50,7 мільйонів гривень. Міський голова Борис Філатов пояснює це тим, що під час виконання робіт постійно виявляють нові проблеми і на їх вирішення потрібно виділяти додаткове фінансування.

"Складність робіт у цьому парку пов'язана із природніми чинниками та тим, що на території парку пролягає багато інфраструктурних мереж. Наразі лише на інженерні роботи витрачено близько 25% від виділених коштів", - зазначив Філатов.

Зокрема, під парком пролягає водогін Аульського водоканалу, і аби не завдати йому шкоди, ґрунт закріпили спеціальними конструкціями.

Окрім цього, наразі завершують роботи з облаштування центральної алеї парку - тут вже викладено плитку, встановлені лавки та освітлення. Завершити головну алею обіцяють на початку жовтня. Варто зазначити, що на її відкриття планують витратити 600 тисяч гривень.

Разом із цим, варто зауважити, що це лише перша черга реконструкції, адже інші частини Зеленого гаю ще не розпочали реконструювати. Відповідно до цього, у наступному році слід очікувати нової хвилі фінансування робіт в парку, яка ймовірно обійдеться міському бюджету ще в декілька десятків мільйонів гривень.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...