App Store Google Play

Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

17.09.2018 13:20
Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

Сьогодні, 17 вересня, підприємцям Дніпра та області пояснили технологію створення та розвитку малого бізнесу. Практичний семінар проводили львівські експерти, які поділилися власними "рецептами" успішного підприємництва. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення ДніпроОДА.

Під час семінару представникам підприємств надали теоретичні знання щодо розвитку успішного малого бізнесу. Також для учасників підготували практичні завдавання, серед яких: структурування та визначення послідовності ведення бізнесу, покрокова реалізація бізнес-технологій. Як зазначається, розв’язання таких задач дозволить підприємцям реалізовувати правильні рішення для власної справи.

«Насправді, становленню та розвитку малого бізнесу заважає відсутність знань. Ми пояснюємо, як правильно вибудовувати систему бізнесу та розвивати свої підприємства. Під час семінару ми використовуємо американські та європейські та власні технології», - пояснив експерт зі стратегії та маркетингу бізнесу, генеральний директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

Начальник управління з питань залучення інвестицій та дерегуляції бізнесу ДніпроОДА Світлана Лагутенко додала, що семінар «Лайфхаки для бізнесу: спрощення ведення власної справи» проводиться в рамках програми з розвитку підприємництва.

«Ми плануємо провести серію заходів для розвитку бізнесу у Дніпропетровській області. Зокрема, планується інтернатура бізнесу для молодих підприємців, які проходитимуть навчання протягом місяця. Наприкінці учасники мають підготувати проекти та отримати консультації спеціалістів», - розповіла Світлана Лагутенко.

Нагадаємо, що у Дніпрі науковців, керівників та представників малих на середніх підприємств навчали залучати грантові кошти для інноваційних науково-технічних розробок в рамках програми «Горизонт 2020». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...