App Store Google Play

Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

17.09.2018 13:20
Львівські експерти навчали підприємців Дніпра та області, як розвивати малий бізнес

Сьогодні, 17 вересня, підприємцям Дніпра та області пояснили технологію створення та розвитку малого бізнесу. Практичний семінар проводили львівські експерти, які поділилися власними "рецептами" успішного підприємництва. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення ДніпроОДА.

Під час семінару представникам підприємств надали теоретичні знання щодо розвитку успішного малого бізнесу. Також для учасників підготували практичні завдавання, серед яких: структурування та визначення послідовності ведення бізнесу, покрокова реалізація бізнес-технологій. Як зазначається, розв’язання таких задач дозволить підприємцям реалізовувати правильні рішення для власної справи.

«Насправді, становленню та розвитку малого бізнесу заважає відсутність знань. Ми пояснюємо, як правильно вибудовувати систему бізнесу та розвивати свої підприємства. Під час семінару ми використовуємо американські та європейські та власні технології», - пояснив експерт зі стратегії та маркетингу бізнесу, генеральний директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков.

Начальник управління з питань залучення інвестицій та дерегуляції бізнесу ДніпроОДА Світлана Лагутенко додала, що семінар «Лайфхаки для бізнесу: спрощення ведення власної справи» проводиться в рамках програми з розвитку підприємництва.

«Ми плануємо провести серію заходів для розвитку бізнесу у Дніпропетровській області. Зокрема, планується інтернатура бізнесу для молодих підприємців, які проходитимуть навчання протягом місяця. Наприкінці учасники мають підготувати проекти та отримати консультації спеціалістів», - розповіла Світлана Лагутенко.

Нагадаємо, що у Дніпрі науковців, керівників та представників малих на середніх підприємств навчали залучати грантові кошти для інноваційних науково-технічних розробок в рамках програми «Горизонт 2020». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...