App Store Google Play

Весело, голосно та масштабно: на Січеславщині пройшов етно фестиваль "Петриківський Дивоцвіт"

16.09.2018 12:00
Весело, голосно та масштабно: на Січеславщині пройшов етно фестиваль "Петриківський Дивоцвіт"

Вчора, 16 вересня, на Січеславщині у селищі Петриківка пройшов 11-ий щорічний ярмарок-фестиваль «Петриківський дивоцвіт», передає Дніпроград.

Протягом дня на фестивалі проходили різні конкурси, продаж товарів, виступи художніх колективів. Організатори також влаштували велику кейтерингову зону, де можна скуштувати різні ласощі. Завершилося свято виступом відомої української співачки Ірини Федишин. 

"На цьому заході нам вдалося відтворити справжній український дух і характер. Фестивалю з кожним роком вдається все краще відтворювати українську національну самобутність, презентувати кращі взірці української музики, ярмаркове різномаїття, народні ремесла. Тут тільки усміхнені обличчя, весела національна музика, дружня атмосфера, смачна їжа та весела музика. Саме так було в українців завжди, тому щороку на етно фестиваль «Петриківський дивоцвіт» приїжджає велика кількість людей, щоб відчути себе справжніми українцями", - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Зазначимо, що цьогоріч на захід завітало близько 30 тисяч осіб. Усі присутні мали нагоду всело та смачно провести час. На захід зібралися народні майстри області, а також інших регіонів України, щоб продемонструвати свої вироби – посуд, ляльки, вишивки, одяг у традиційному стилі, ковані вироби, плетені кошики тощо. Основою ярмарку стали ужиткові речі, прикрашені петриківським розписом.

Протягом дня на фестивалі працювали виставкові галявини, майданчик спортивних ігор та козацьких забав, тематичні фотозони, а також майстер-класи та конкурси. Долучилися до святкувань й коаліція організацій "Громадська підтримка СічеславськаТАК".

"Тисячі мешканців області завітали на захід, аби відчути атмосферу козацького духу та весело провести вікенд. Для гостей фестивалю ми розповіли цікаві історії про славетне козацьке минуле, ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську та про процес декомунізації в України. Дякуємо усім присутнім за підтримку та зацікавленість. Саме на таких заходах стає зрозуміло - в України має бути тільки український вектор розвитку", - розповів активіст Владислав Мельничук.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...