App Store Google Play

Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

15.09.2018 20:00
Прокуратура повинна встановити, хто відправляє напівпорожні контейнерні поїзди по маршруту Одеса-Дніпро

Прокуратура або НАБУ повинні встановити, хто в ПАТ "Укрзалізниця" відповідає за формування і відправку напівпорожніх контейнерних поїздів в напрямку Одеса-Дніпро, оскільки, така діяльність - це великі збитки для держави, що само по собі є приводом для кримінального розслідування, - вважає учасник антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Сергій Гула, передає Дніпроград.

"Це злочин, коли державі завдається шкода в особливо великих розмірах. Якщо такі факти є, то це тюремний термін до 5 років плюс конфіскація", - сказав експерт.

Він також додав, що поки прецедентів з затриманням великих корупціонерів на залізницях України не було. Однак, вони можуть з'явиться якщо розслідуванням займеться НАБУ.

"Центр протидії корупції вже давно заявляв про факти нечесних тендерів в "Укрзалізниці". Шкода, що цими питаннями поки не займається НАБУ. Тому що, якщо цим займається прокуратура або МВС, то очікувати адекватного розслідування за такими справами не доводиться", - упевнений Гула .

Він зазначив, що в даному випадку може йти мова про десятки мільйонів гривень втрат для галузі і для країни. Недоотримані залізницею кошти, швидше за все трансформуються в "відкати" певним чиновникам.

Нагадаємо, акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» 31 липня запустила експериментальний рейс контейнерного поїзда за маршрутом Одеса-порт - Дніпро-Ліски - Одеса-порт. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...