App Store Google Play

“Вар’яти-шоу” знову смішитимуть мешканців Дніпра

14.09.2018 20:30
“Вар’яти-шоу” знову смішитимуть мешканців Дніпра

“Вар’яти” вже півроку не виступали в Дніпрі, тому знову їдуть з концертом в рамках туру осінь-зима 2018. На глядачів чекають нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули. Про особливості програми коміків повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу розважального шоу.

“Готуємось до чергового туру довжиною у 3 місяці. Розпочнемо з маленьких міст на Західній, потім трошки викатаємо у Європу, добряче по США і далі прокотимося по Півдню, Центру і Сходу”, – говорить про гастролі Сергій Притула.

На глядачів чекає нова двогодинна програма від “Вар’ятів”. Як завжди, багато жартів про відносини в сім’ї та на роботі, про тих, кого обожнюємо і трошки ненавидимо, про коханих дружин та всезнаючих тещ, про дітей та батьків – словом, про все, чим вирує життя навколо. І, головне, без політики.

“Люди в цій країні вже достатньо притомились від політичного гумору, який лізе зі всіх можливих медіаресурсів: радіо, ТБ, інтернет, друковані видання. Доходить до абсурду, коли політичний гумор починає проникати в сценарії святкових ранків по школах чи дитсадках. Ми працюємо на ниві побутового гумору, який і «світліший», і довговічніший”, - зізнається Сергій Притула.

Крім того, незабаром вийде 3 сезон “Вар’яти-шоу” на Новому каналі – 9 нових випусків із, як завжди, смішними номерами від Володимира Жогла, Вальона Сергійчука, Владзя, Віталіка Тильного, Сергія Полупана та незмінного ведучого та очільника шоу Сергія Притули.

Разом з глядачами “Вар’яти” створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти.

Концерт у Дніпрі відбудеться 7 грудня в ПК «Шинник» о 20:00. Наразі всі бажаючі можуть придбати квитки за посиланням.

Нагадаємо, що першого квітня у Дніпрі двічі виступили актори першого україномовного гумор-шоу "Вар'яти". До того ж, обидва рази - з аншлагами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...