App Store Google Play

У Покрові ДніпроОДА будує дитсадок у формі підкови

14.09.2018 13:00
У Покрові ДніпроОДА будує дитсадок у формі підкови

Дніпропетровська ОДА продовжує зводити дитсадок у Покрові на 115 місць. Об’єкт будують «з нуля» на місці пустиря. Підрядники вже на етапі другого поверху. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Звести нанівець черги в дошкільних закладах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Щорічно в дитсадках Дніпропетровщини створюємо до 1,5 тисячі додаткових місць. Для цього реконструюємо існуючі будівлі, добудовуємо корпуси. До того ж у 2017 році розпочали будівництво садків «з нуля» в Іларіоновому, Кам’янському, Підгороднему, Обухівці. Цьогоріч взялися ще за два – у Старих Кодаках та Покрові», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У Покрові новий садок зводять у 15-тисячному мікрорайоні Рудник. Тут всього один дошкільний заклад на шість груп і той переповнений.

«Дитсадок у цьому мікрорайоні не має достатньої кількості місць, щоб забезпечити всіх бажаючих. Тому батькам доводиться відвозити діточок у центр Покрова. Новий садочок вирішить цю проблему», – переконана начальник управління освіти Покровської міськради Тетяна Філіпова.

Сучасний садочок будують на місці колишнього пустиря. Він росте як гриби після дощу. Фундамент вже готовий. Зараз підрядники збирають каркас другого поверху. До будівлі підвели комунікації.

«Коли на будівельному майданчику запрацювала техніка, ми стали гадати, що ж це буде. А коли дізналися, що дитячий садок, то були і здивовані, і раді. У наш непростий час щось будується нове, сучасне. Це дуже тішить», – поділилася місцева мешканка Олена Таган.

Новий садок – заповітна мрія багатьох батьків.

«Нарешті наша мрія здійснилася, – сказала бабуся чотирьох онуків Валентина Ляхова. – Оскільки ми крокуємо до Європи, упевнена, в новому садку на першому місці будуть європейські стандарти. Тут дитина розвиватиметься і фізично, і розумово, і емоційно. Думаю, дітям буде комфортно й затишно».

Садочок буде з яскравим енергоефективним фасадом. Обігріватиме будівлю автономна котельня.

Кожна із шести груп матиме тіньовий павільйон з пісочницею та власний город. Крім того, облаштують спортивний майданчик і територію для вивчення правил дорожнього руху. Подвір’я благоустроять і озеленять.

«Дитячий садок у Покрові за формою нагадуватиме підкову. Зараз будівельники «виганяють» коробку. До зими мають завершити зовнішні роботи і стати до внутрішніх. Пануємо побудувати в області ще декілька подібних садків», – наголосив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Соціальний об’єкт, зведений «з нуля», – успішний приклад реформи децентралізації, переконаний нардеп України Андрій Шипко. 

«Децентралізація реально працює. Хто сумнівається, нехай приїздить до Покрова. Будівництво таких дитсадочків – показник роботи влади різних рівнів. Коли не говорять лозунгами, а демонструють конкретні справи. Це свідчить про те, що ми хочемо й можемо міняти наше життя на краще», – зазначив він.  

Дошкільний заклад у Покрові планують здати в експлуатацію у 2019-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...
Коротше, виріс я за совка. Коли він ґиґнув було межі 24 роки. Тож, школу, армію, перші курси «вишу» я пройшов ще за червоноперої влади.Тоді україномовних гнобили, як могли і хотіли. Глузув...