App Store Google Play

Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

14.09.2018 15:00
Невдалий крафт: виробники алкоголю в гаражі отримали вирок суду

У Дніпрі засудили трьох злочинців, які майже півтора роки незаконно виготовляли та збували сурогатний алкоголь. У Бабушкінському районному суді учасникам угрупування призначили 85 тисяч гривень штрафу з конфіскацією алкогольної продукції та обладнання для її виробництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт прокуратури області.

Як зазначається, влітку 2016 року дніпрянин створив злочинне об’єднання для виготовлення та збуту сурогатних алкогольних напоїв.

Чоловіки шукали спирт, іншу сировину, тару та відкрили в гаражі справжній підпільний цех, обладнавши його устаткуванням для масового виробництва алкоголю.

Зловмисники встановили виробничу лінію, яка складалася з пластикових труб, шлангів, електронасосів, ємностей для змішування та розливу рідини, діжок для змішування спирту та води, вимірювальних засобів тощо.

Так званий цех працював у «нічну зміну» двічі на місяць, виготовляючи по 400 літрів фальсифікату, який розфасовувався у спеціальну тару і транспортувався до Новомосковського району. Там алкоголь розливали у місцевих генделиках, які належали одному зі співучасників злочинної групи.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині правоохоронні органи вилучили фальсифікований алкоголь на суму понад 250 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...