App Store Google Play

Автівка, одяг та аксесуари: у Дніпрі відкрилась виставка предметів одного року випуску

14.09.2018 13:40
Автівка, одяг та аксесуари: у Дніпрі відкрилась виставка предметів одного року випуску

Сьогодні, 14 вересня, в технічному музеї "Машини Часу" відкрилась виставка предметів 1954 року. Окрім ретро-автомобіля, експозиція вміщує меблі, посуд, осяг, документи та інші речі одного року випуску. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів директора музею «Машини Часу» Михайла Пруднікова.

«Ми прагнемо показати не лише ретро-автівки, а всю епоху та побут людей цього року. Саме в 1954 році був виготовлений автомобіль ГАЗ м20, тож інші експонати прив’язані до цієї дати. В майбутньому можливі виставки «Запорожця» 1962 року, а також «Волги», - розповів Михайло Прудніков.

Цікаво, що кожен відвідувач може доповнити виставку власними експонатами 1954 року в рамках конкурсу. В такому разі гість зможе посидіти у салоні ретро-автівки та отримати фотографії. Важливо, що предмет повинен мати опис про власника та історію. Найоригінальніший предмет з найцікавішим описом принесе його власнику перемогу у конкурсі та можливість покататися по Дніпру в автівці ГАЗ м20.

Приватний колекціонер Андрій Скрипкін доповнив виставку оригінальним одягом 1954 року, а також предметами антуражу – ліхтарями, календарями, годинниками, вазами тощо.

Виставка "Один рік випуску" триватиме протягом двох місяців у музеї "Машини Часу" за адресою: вулиця Мандриківська, 44. Організатори запрошують дніпрян відвідати експозицію.

Нагадаємо, що з 18 по 24 вересня у історичному музеї Дніпра пройде щорічний Всеукраїнський музейний фестиваль «Музей і виклики часу». Жителі Дніпра та області зможуть побачити унікальні експонати та інсталяції, які мають минуле.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...