App Store Google Play

Ретро-автівки, театральні екскурсії та реконструкції: історичний музей Дніпра кидає виклик часу

13.09.2018 17:00
Ретро-автівки, театральні екскурсії та реконструкції: історичний музей Дніпра кидає виклик часу

3 18 по 24 вересня у історичному музеї Дніпра пройде щорічний Всеукраїнський музейний фестиваль «Музей і виклики часу». Жителі Дніпра та області зможуть побачити унікальні експонати та інсталяції, які мають минуле. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів фестивалю.

"У Дніпрі фестиваль став традиційним, тому цьогоріч він відбудеться вже вп'яте. На заході будуть представлені експонати з  58 музеїв України. В рамках заходу проходитимуть виставки, інсталяції, екскурсії, які зацікавлять не лише професійну спільноту, але й усіх жителів міста та області", - пояснив заступник директора історичного музею імені Яворницького з наукової роботи Олександр Старик.

Загалом планується близько 30 міні-виставок, видавничі конкурси, вечірні театралізовані екскурсії про половців, а також форум "Друга світова: український погляд". 

Як зазначається, завдяки фестивалю музейники з усієї України можуть обмінятися досвідом, а також дізнати нові навички роботи з експонатами. Адже на форумі будуть представлені меморіальні, технічні, художні, літературні музеї Львова, Краматорська, Чигирина, Запоріжжя, Чернігова та інших міст.

"Цього разу Технічний музей представить відвідувачам французький автомобіль Citroen 1960-х років. Це спільний проект з Художнім музеєм Дніпра, який називається "Автомобіль та мистецтво", - розповів директор технічно-історичного музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

Для того щоб відвідати театралізовані екскурсії  «Володарі Степу: Половці», присвячені половецьким "бабам" потрібно завчасно зареєструватися за номерами: 066 6408532, 0686658397, адже кількість місць обмежена. Екскурсії відбудуться на майданчику біля приміщення історичного музею 21 та 22 вересня з 18:00 до 19:30 та з 20:00 до 21:30. Вартість квитка: дорослий – 80 гривень, дитячий – 40 гривень.

Відвідувачі зможуть побачити реконструкцію одягу, зачісок та головних уборів половецьких жінок. Крім того, відбудеться реконструкція бою.

Вартість відвідування 30 виставок та експозицій, які будуть представлені в музеї Яворницького дорівнюють вартості вхідного квитка - 20 гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...