App Store Google Play

Професії героїв: у Дніпрі відбудеться фестиваль вакансій для ветеранів АТО

13.09.2018 11:00
Професії героїв: у Дніпрі відбудеться фестиваль вакансій для ветеранів АТО

22 вересня у місті Дніпрі відбудеться «Фестиваль вакансій для ветеранів АТО», мета якого допомогти героям, які захищають землі України соціалізуватися та забезпечити гідне майбутнє. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку добровольця та активіста Олександра Хаджинова у Facebook.

Як зазначається, «Фестиваль вакансій для ветеранів АТО» – це платформа для взаємодії роботодавців з тими, хто брали участь в АТО та перебувають в пошуку нової перспективної роботи чи перекваліфікації. Також буде представлено «ярмарок ветеранського бізнесу» Дніпра і області.

Крім безпосередньо "Ярмарку професій", фудкорту та дитячих майстер-класів на свято завітають музиканти, більшість з яких активно підтримують героїв на війні. Так, починаючи з 17:00 для відвідувачів співатимуть: Христина Панасюк, гурти ''VIDVERTO" та "Вертеп", гурт «HELP”, та гурт "ГАЙДАМАКИ".

До того ж, учасники на власні очі зможуть побачити досягнення бойових товаришів та за бажанням придбати продукцію.

Загалом фестиваль триватиме з 11:00 до 22:00 за адресою: площа Т.Г. Шевченка, Центральний Парк культури та відпочинку імені Шевченка.

«Отож запрошуємо ветеранів з сім’ями відвідати цей фестиваль. Відпочити з користю, поспілкуватись з роботодавцями, дізнатись про можливості навчання, можливо знайти роботу яка вас влаштовує, та послухати концерт в колі побратимів і сімей», - написав Олександр Хаджинов.

Організатори запрошують всіх небайдужих долучитися до святкового сімейного фестивалю. Вхід вільний.

Захід відбудеться за підтримки Асоціації Ветеранів Підприємців, Ветерано Піцца, Дніпровської міської ради. Організаторами є ГО “Міжнародний альянс Братської допомоги” та “ Центр працевлаштування та перекваліфікації”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...