App Store Google Play

У Дніпрі економитимуть електроенергію для опалення, але тариф не зменшать

12.09.2018 09:40
У Дніпрі економитимуть електроенергію для опалення, але тариф не зменшать

У котельнях та теплорозподільних пунктах Дніпра встановлюють частотні перетворювачі. В їхній основі – сучасні механізми, які допоможуть зменшити споживання електроенергії на 30%. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

Один із таких перетворювачів встановлений у теплорозподільному пункті № 8 комунального підприємства «Коменергосервіс». Це підприємство отримує теплоносій від Придніпровської теплоелектростанції і розподіляє його на житлові будинки та об’єкти соціальної сфери.  

За словами головного інженера КП «Коменергосервіс» Германа Ликасова, крім економії енергоресурсів, частотні перетворювачі нормалізуватимуть тиск у системі магістральних тепломереж, а отже – подовжуватимуть строк їхньої експлуатації, мінімізуватимуть ризик виникнення аварійних ситуацій на теплотрасах.  

«До опалювального сезону на нашому підприємстві такі частотні перетворювачі будуть встановлені у шести котельнях та теплорозподільних пунктах. Цю роботу продовжуватимемо і в наступному році», – наголосив головний інженер підприємства.

Водночас про жодне зменшення тарифів для споживачів - мешканців Дніпра в повідомленні комунальників не йдеться. Тож економитимуть нові перетворювачі енергії  кошти приватної енергокомпанії - монополіста.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі петиція, в якій вимагають від міської влади не виділяти 5 мільйонів гривень компанії ДТЕК, яка систематично ігнорує природоохоронні заходи, набрала необхідну кількість голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...