App Store Google Play

Оприлюднено звернення нардепа Денисенка про взяття на поруки блогера Ананьєва

12.09.2018 20:30
Оприлюднено звернення нардепа Денисенка про взяття на поруки блогера Ананьєва

У соцмережі Фейсбук розгорівся скандал навколо звільнення блогера Валерія Ананьєва зі стін райвідділку поліції Новомосковська. Деякі активісти почали стверджувати: народний депутат Андрій Денисенко не брав  хлопця на поруки, як про то повідомлялося в ЗМІ раніше.

Посилаються активісти Дніпра на скріни коментарів самого блогера, де він повідомляє: ні про які поруки нічого не знає. Їх, разом із коментарями свого адвоката Павла Корсуновського та адвоката Денисенка Олександра Кадієвського, зі своєї сторінки блогер видалив практично одразу.

«Хочу повідомити, так як коментар мій був видалений на сторінці Валерія, що 11.09.18 року я був присутній в відділку поліції разом із Денисенко А., ми підготували та привезли погоджене з адвокатом Валерія Ананьєва клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності за ст. 47 КК України у зв’язку з порукою. Але дійсно у Новомосковському відділку поліції ми дізналися, що Валерій примирився з потерпілим і буде звільнений від кримінальної відповідальності за ст. 46 КК України, тому одразу у кабінеті слідчого ми переробили клопотання і народний депутат Денисенко Андрій відповідно до ст. 180 КПК України заявив клопотання про взяття Валерія на особисту поруку, відразу після чого пан Валерій зміг вийти з відділку поліції», - повідомив Олександр Кадієвський.

 

 

Зі свого боку, Денисенко оприлюднив  своє письмове зобов’язання про взяття на особисту поруку в порядку ст.180 Кримінально-процесуального кодексу України, адресоване начальника Новомосковського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Олександру Чіпцю.

Голова ГО «СІЧ-Дніпро» Кирило Дороленко, який був свідком тих подій, зауважив: Ананьєва не випускали з райвідділку поліції, поки Андрій Денисенко не підписав зобов’язання про взяття на особисту поруку. Всі коментарі, на кшталт «Денисенко може й збирався, але на поруки Ананьєва все ж не взяв», він назвав маніпуляцією.

«Є різні види порук. Ананьєва відпустили на поруки відповідно ст.180. Про те, що особу відпустили на поруки народного депутата, говорить офіційний речник МВС. Якби не ці поруки - не відпустили б», - написала на своїй сторінці у Фейсбук адвокат Оксана Томчук.

Денисенка у цій ситуації також підтримали користувачі мережі, які стежили за ситуацією навколо затримання Ананьєва:

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...