App Store Google Play

Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

11.09.2018 13:20
Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

Затримана учора за хабар депутатка обласної ради від "УКРОПу" Тетяна Юревич у 2017 році придбала новенький Lexus RX200T. В декларації депутат вказала вартість автівки 1,58 млн.грн. При цьому, судячи з тієї ж-таки декларації, жінка, яка живе разом з донькою в невеличкій квартирі в Авіаторському, за рік заробила 137,8 тис.грн. Щоправда, вона задекларувала 120 тис.доларів готівкою,  але ця ж сума зазначається і у декларації за 2016 рік, отже авто обраниця купила не за власні гроші, принаймні не за задекларовані.

Фірми, в яких Тетяна Юревич є бенефіціаром – ТОВ «Експерт-груп» та ТОВ «ПІБ-Експерт» - з 2016 року  перемогли у тендерах на загальну суму трохи більше 2 млн.грн. Зокрема, ТОВ «Експерт-груп» надавала послуги з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у тому числі і учасникам АТО.

Цього року фірма Юревич, яку пов'язують з «сірим кардиналом» Дніпра Геннадієм Корбаном, оформлювала документи для Театрально-художнього коледжу на площі Успенській у Дніпрі. Замовником робіт є обласна рада, де, власне, і виконує представницькі функції Тетяна Юревич.

Як відомо, за ініціативи Бориса Філатова коледж вирішили перемістити в інше приміщення у передмісті Дніпра аби розмістити в ласій будівлі в центрі чиновників мерії, кількість яих росте з кожним місяцем.

Крім того, Тетяна Юревич є членом скандальної комісії обласної ради з питань ЖКГ. Вона активно підтримує інформаційні атаки Корбана і Філатова на ТОВ "Аульська хлорпереливна станція", пов'язані з перерозподілом ринку на користь підприємства, що належить сестрі міського голови Дніпра.

Наразі Юревич чекає на обрання їй запобіжного заходу. І, з огляду на те, що справу веде Військова прокуратура, шансів «домовитись» у депутатки та її покровителів небагато, незважаючи на теплі стосунки Корбана і Філатова з Генпрокурором України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...