App Store Google Play

Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

11.09.2018 13:20
Затримана на хабарі депутатка від УКРОПу придбала Лексус, не витративши жодної копійки

Затримана учора за хабар депутатка обласної ради від "УКРОПу" Тетяна Юревич у 2017 році придбала новенький Lexus RX200T. В декларації депутат вказала вартість автівки 1,58 млн.грн. При цьому, судячи з тієї ж-таки декларації, жінка, яка живе разом з донькою в невеличкій квартирі в Авіаторському, за рік заробила 137,8 тис.грн. Щоправда, вона задекларувала 120 тис.доларів готівкою,  але ця ж сума зазначається і у декларації за 2016 рік, отже авто обраниця купила не за власні гроші, принаймні не за задекларовані.

Фірми, в яких Тетяна Юревич є бенефіціаром – ТОВ «Експерт-груп» та ТОВ «ПІБ-Експерт» - з 2016 року  перемогли у тендерах на загальну суму трохи більше 2 млн.грн. Зокрема, ТОВ «Експерт-груп» надавала послуги з розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у тому числі і учасникам АТО.

Цього року фірма Юревич, яку пов'язують з «сірим кардиналом» Дніпра Геннадієм Корбаном, оформлювала документи для Театрально-художнього коледжу на площі Успенській у Дніпрі. Замовником робіт є обласна рада, де, власне, і виконує представницькі функції Тетяна Юревич.

Як відомо, за ініціативи Бориса Філатова коледж вирішили перемістити в інше приміщення у передмісті Дніпра аби розмістити в ласій будівлі в центрі чиновників мерії, кількість яих росте з кожним місяцем.

Крім того, Тетяна Юревич є членом скандальної комісії обласної ради з питань ЖКГ. Вона активно підтримує інформаційні атаки Корбана і Філатова на ТОВ "Аульська хлорпереливна станція", пов'язані з перерозподілом ринку на користь підприємства, що належить сестрі міського голови Дніпра.

Наразі Юревич чекає на обрання їй запобіжного заходу. І, з огляду на те, що справу веде Військова прокуратура, шансів «домовитись» у депутатки та її покровителів небагато, незважаючи на теплі стосунки Корбана і Філатова з Генпрокурором України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...