App Store Google Play

На Січеславщині стартує соціальний проект для психологічно травмованих дітей та підлітків

11.09.2018 20:00
На Січеславщині стартує соціальний проект для психологічно травмованих дітей та підлітків

На Січеславщині стартує цикл лекцій «Stronger Together» для розвитку толерантного ставлення для соціально незахищених верств населення. Про особливості проекту повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів – представників молодіжного центру "Освіторіум".

Як зазначається, головна ідея соціально-освітнього проекту «Stronger Together» - навчити або підвищити кваліфікацію викладачів, соціальних працівників толерантно ставитися до дітей та підлітків, які отримали психологічну травму. Крім того, передбачається неформальне навчання для молоді.

«Тренінгу дозволить дізнатись про те, як варто ставитись до психологічної травми та ментального здоров’я. Крім того, під час заняття розглядатиметься питання лідерства молоді та їх мотивації», - розповіла координатор проекту «Stronger Together» Анастасія Ємець.

Проект складається з серії тренінгів, які проходитимуть з 17 по 24 вересня у Дніпрі та області. Прикметно, що на відкриття завітає американський психолог Джекі Гарлак, яка спеціалізується на темах психологічної травми та ментального здоров’я.

Зареєструватись на заходи можна, заповнивши гугл-форму. За детальною інформацією можна звернутися у приватні повідомлення або за номером +380 (98) 376 80 37, Анастасія.

Відбір учасників триватиме до 13 вересня. Головні вимоги до кандидатів: мати досвід роботи з дітьми та молоддю, які відносяться до незахищених верст населення(сироти, переселенці, молодь з алко-та наркотичною залежністю).

Раніше повідомлялося, що центр «Освіториум» розпочав серію молодіжних заходів на свіжому повітрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...