App Store Google Play

Миля добра: бігуни Дніпра збиратимуть кошти на апарат для лікування дітей

11.09.2018 17:40
Миля добра: бігуни Дніпра збиратимуть кошти на апарат для лікування дітей

Цьогоріч 16 вересня бігуни Дніпра збиратимуть кошти на електроенцефалограф для діагностики захворювань маленьких пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні №5. Всі бажаючі можуть долучитися до допомоги, зареєструвавшись на «Милю добра» в рамках "ATB Dnipro marathon". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів президента федерації легкої атлетики Дніпра та області та організатора марафону Марини Філатової.

Марина Філатова пояснила, що апарат потрібен для діагностики захворювань нервової системи у дітей. Також йдеться про виявлення таких захворювань як: менінгіт, епілепсія, наслідків пологових травм, генетичних відхилень.

Зі слів організаторів, вартість такого електроенцефалографа сягає 197 тисяч гривень.

«Наразі завершилась реєстрація на довгі дистанції легкоатлетичного забігу "ATB Dnipro marathon", однак залишається не заповненою «Миля добра», яку ми організовуємо разом з благодійним фондом «KIDDO». Ця дистанція допомагає щороку збирати кошти для нагальних потреб. Дистанція складає лише 1 кілометр 600 мерів, тому підсильна майже кожному», - розповіла Марина Філатова.

Як зазначається, реєстраційний внесок учасника благодійного забігу складає 250 гривень, однак за бажанням можна перерахувати більшу суму. Крім того, всі, хто хоче долучитися до допомоги, але не змозі бігти, може просто перерахувати кошти.

Зареєструватися та внести суму можна до 15 вересня включно за посиланням. Наразі на «Милю добра» зареєструвалися більше 150 учасників, але серед них є люди з особливими потребами, які долатимуть дистанцію безкоштовно.

Нагадаємо, що у зв'язку з проведенням "ATB Dnipro marathon" рух транспорту буде перекритий з 11:00 15 вересеня до 21:00 16 вересня на проспекті Дмитра Яворницького - на ділянці від вулиці Грушевського до вул. Короленка закриють для руху будь-якого транспорту в обидва боки. На даній ділянці рух транспорту перекривається для встановлення стартового містечка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...