App Store Google Play

Занижені стипендії та привласнені кошти: Дніпровський медколедж заплатить за порушення 366 тисяч гривень

10.09.2018 13:40
Занижені стипендії та привласнені кошти: Дніпровський медколедж заплатить за порушення 366 тисяч гривень

Під час ревізії КВНЗ «Дніпровський базовий медичний коледж» було виявлено аудиторами порушень на загальну суму 366 тисяч гривень. Коледж виплачував студентам стипендії у заниженому розмірі, не повертав обласному бюджету вивільненні гроші, а дітям-пільговикам недодавав щорічну допомогу. Про це йдеться у повідомленні Державної аудиторської служби, передає Дніпроград.

Ревізія охопила період з першого січня 2015-го по 31 травня 2018-го року.

Бухгалтерська служба медколеджу виплачувала працівникам заробітну плату, премії, надбавки, доплати, що разом з нарахуваннями призвело до втрати понад 172 тис. грн.

У 2017-му році коледж нарахував студентам стипендії у заниженому розмірі, через що вони недоотримали майже 80 тисяч гривень. Зокрема студенти пільгової категорії  (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування) недоотримали щорічну допомогу для придбання навчальної літератури загалом на суму 70 тисяч гривень.

Дніпровський базовий медичний коледж оплатив за завищеною вартістю ремонтно-будівельні роботи і не повернув бюджету кошти, вивільнені після перерахунку зайво нарахованої заробітної плати. На даний момент збитки бюджету були відшкодовані у повному обсязі.

Також за недотримання законодавства з фінансових питань трьох посадових осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності. До об’єкта контролю застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштам.

Про результати ревізії поінформовано Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Голову Дніпропетровської обласної ради. Матеріали ревізії передано до Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.

Раніше повідомлялося, що на організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету.

Дізнайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...