App Store Google Play

Дніпровські десантники 25-ї бригади здійснили стрибки з парашутом у воду

08.09.2018 16:30
Дніпровські десантники 25-ї бригади здійснили стрибки з парашутом у воду

Військовослужбовці 25 окремої повітрянодесантної бригади продовжують виконувати програму стрибків. Вперше бійці здійснили стрибки з парашутом на воду з вертольоту Мі-8, з висоти 500 метрів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади у Facebook.

У повідомленні зазначається, що стрибки з парашутом – один з основних елементів бойової підготовки, так як десантно-штурмові війська призначені для виконання бойових завдань у тактичному та оперативному тилу ворога, які неможливо виконати іншими силами та засобами.

Після проходження курсу повітрянодесантної підготовки, відпрацювання елементів наземної підготовки на повітряно-десантному комплексі частини, самостійно здійснивши укладку парашутів, десантники розпочали десантування з повітряних суден військово-транспортної авіації парашутним способом з висоти 600 та 800 метрів. Наряду з військовослужбовцями контрактної служби, здійснювали програму стрибків і солдати строкової служби.

Дніпровські десантники вперше здійснили стрибки з парашутом на воду. Попередньо склавши контрольне заняття з військово-прикладного плаву. Військовослужбовці, що не мають достатніх навичок плаву, до приводнення не допускалися. Так, спочатку особовий склад подолав дистанцію 50 метрів в обмундируванні (без зброї) вільним стилем.

Десантування здійснювалося з вертоліта Мі-8, з висоти 500 метрів на водойму с. Олександрівка, що на Дніпропетровщині. До стрибків залучалися парашутно-десантні підрозділи, військовослужбовці зенітного дивізіону, управління бригади та командир.

Як зазначив заступник командира бригади-начальник повітряно-десантної служби підполковник Михайло Фомін, що стрибки з парашутом на воду належать до ускладнених стрибків.

Для бригади це перший досвід у десантуванні на воду, але особовий склад, що здійснив приводнення показав гарний результат та навченість. Тому в подальшому стрибки з парашутом на воду матимуть місце у бойовій підготовці 25-ї повітрянодесантної бригади.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Повітряних Сил ЗСУ нагородили військовослужбовців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...