App Store Google Play

Дніпровські десантники 25-ї бригади здійснили стрибки з парашутом у воду

08.09.2018 16:30
Дніпровські десантники 25-ї бригади здійснили стрибки з парашутом у воду

Військовослужбовці 25 окремої повітрянодесантної бригади продовжують виконувати програму стрибків. Вперше бійці здійснили стрибки з парашутом на воду з вертольоту Мі-8, з висоти 500 метрів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади у Facebook.

У повідомленні зазначається, що стрибки з парашутом – один з основних елементів бойової підготовки, так як десантно-штурмові війська призначені для виконання бойових завдань у тактичному та оперативному тилу ворога, які неможливо виконати іншими силами та засобами.

Після проходження курсу повітрянодесантної підготовки, відпрацювання елементів наземної підготовки на повітряно-десантному комплексі частини, самостійно здійснивши укладку парашутів, десантники розпочали десантування з повітряних суден військово-транспортної авіації парашутним способом з висоти 600 та 800 метрів. Наряду з військовослужбовцями контрактної служби, здійснювали програму стрибків і солдати строкової служби.

Дніпровські десантники вперше здійснили стрибки з парашутом на воду. Попередньо склавши контрольне заняття з військово-прикладного плаву. Військовослужбовці, що не мають достатніх навичок плаву, до приводнення не допускалися. Так, спочатку особовий склад подолав дистанцію 50 метрів в обмундируванні (без зброї) вільним стилем.

Десантування здійснювалося з вертоліта Мі-8, з висоти 500 метрів на водойму с. Олександрівка, що на Дніпропетровщині. До стрибків залучалися парашутно-десантні підрозділи, військовослужбовці зенітного дивізіону, управління бригади та командир.

Як зазначив заступник командира бригади-начальник повітряно-десантної служби підполковник Михайло Фомін, що стрибки з парашутом на воду належать до ускладнених стрибків.

Для бригади це перший досвід у десантуванні на воду, але особовий склад, що здійснив приводнення показав гарний результат та навченість. Тому в подальшому стрибки з парашутом на воду матимуть місце у бойовій підготовці 25-ї повітрянодесантної бригади.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Повітряних Сил ЗСУ нагородили військовослужбовців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...