App Store Google Play

За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

07.09.2018 14:40
За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

У Дніпрі за два тижні перекриту сторону Центрального мосту відкриють для проїзду і розпочнуть ремонт другої частини. Про це сьогодні, 7 вересня, заявив начальник управління інфраструктури міста ДМР Петро Шматченко, передає Дніпроград.

Чиновник запевнив, що на мосту щодня працюють 83 людини, які наразі завершують ремонтні роботи з гідроізоляції мосту.

"Йдуть роботи на нижній частині Центрального мосту, зокрема підрядник кладе шар спеціальної речовини, який піде під бетон, для подальшої гідроізоляції. Вже завершено 5 прольотів мосту. Потім буде заливка самого бетону та асфальтного покриття. Над цим працює 83 людини і вже протягом 2-3 тижнів рух перекритої сторони відновлять", - пообіцяв Шматченко.

Після цього реверсивний рух перенесуть на відремонтовану сторону, і візьмуться за іншу половину моста.

"Другу частину мосту плануємо закінчити до грудня. На момент реконструкції організація проїзду буде аналогічною. Повністю перекривати міст не планується, хіба що вночі. На кінець грудня ремонт мосту мають завершити", - розповів Шматченко.

Зазначимо, попри те, що чиновники розповідають, що підрядники працюють вночі і в кількості майже ста осіб, місцеві мешканці у соцмережах неодноразово підіймали тему абсолютної відсутності робітників як удень, так і вночі.

Окрім того очевидно, що міська рада знову видає бажане за реальне, обіцяючи доремонтувати міст вже у грудні цього року. Прикметно, що першу частину мосту ремонтували майже два роки, замінивши всього одну балку. Тепер підрядник збирається відреконструювати другу частину мосту всього за три місяці, при цьому замінивши дві балки.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам "накинули" зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до кінця грудня 2019 року.

Нещодавно на ремонт Центрального мосту у Дніпрі виділили ще 4 мільйони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...