App Store Google Play

У Дніпрі вночі на Калиновій демонтували кіоски

07.09.2018 11:40
У Дніпрі вночі на Калиновій демонтували кіоски

В ніч з 6 на 7 вересня на вулиці Калиновій почали демонтувати МАФи. За всю ніч комунальники прибрали ряд кіосків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Демонтаж почався близько опівночі. Але ввечері деякі власники кіосків підготувалися та за допомогою техніки перемістили свої ларьки вглиб ринку.

МАФи прибирають на ділянці з боку проспекту Петра Калнишевського до Калинової, 8. За словами співробітників КП «Благоустрій міста» за ніч планувалося прибрати всі кіоски, які стоять уздовж дороги. Сміття обіцяли прибирати відразу після того, як закінчать з демонтажем. Всі кіоски комунальники за допомогою техніки забирали і вивозили.

Все киоски коммунальщики с помощью техники забирали и увозили

На місці події зібралося досить багато людей - це були і місцеві жителі, і власники кіосків. Підприємці виглядали засмученими, але не влаштовували ніяких провокацій. Як розповіли нам деякі власники магазинів, їх попереджали заздалегідь, але вони все одно не встигли вивезти всю техніку. При цьому одні торговці говорять, що попередження приходили кілька тижнів тому, а інші, що ввечері 6 вересня.

Місцеві жителі, які спостерігали за демонтажем з боку, реагували неоднозначно.

«Я виріс поруч з цим ринком і думаю, що можна було б вирішити питання по-іншому. Більш свіжіших овочів, ніж тут, купити було неможливо. Якість товарів тут не йшла ні в яке порівняння з товарами з супермаркетів. Я думаю, що ларьки можна було узаконити і залишити людям роботу, адже це сотні робочих місць на районі», - коментує місцевий житель Юрій.

Мусор планируют убрать сразу после демонтажа

«Тут потрібно дивитися з двох сторін. З точки зору міста і людей, які тут живуть, можливо, ринок виглядає негарно, псує вигляд. Але з точки зору бізнесу - це не зовсім правильно. Люди вкладали в свою справу гроші і тепер все так вирішується», - зазначив місцевий мешканець Андрій.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...