App Store Google Play

Оточення Філатова та його підлеглого влаштує святкування Дня міста Дніпра за 4,6 мільйона

07.09.2018 17:20
Оточення Філатова та його підлеглого влаштує святкування Дня міста Дніпра за 4,6 мільйона

Дніпровська міська рада у липні-серпні за результатами тендерів уклали три угоди щодо Дня міста на загальну суму 4,60 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • ТОВ «Святковий фреш» організує та проведе цей захід 8 вересня за 4,58 млн грн.

Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики заплатить 2,38 млн грн. за виступ на Фестивальному причалі Тіни Кароль, гурту «Скай» і кавер-гурту сучасної пісні з технічним забезпеченням, декораціями та сувенірами.

КП «Організаційно-аналітична служба» заплатить іще 2,20 млн грн. за виступ гурту «OTTAWAN feat eather» і кавер-гурту Диско 80-90-их на Театральному бульварі та гурту «Open Kids» і кавер-гурту сучасної пісні на площі біля Дніпровського державного цирку, де відвідувачам роздаватимуть безкоштовну солодку вату. Договір включає технічне забезпечення, декорації, сувеніри, охорону, а також харчування на 150 осіб по вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Там знаходиться КДЦ «Менора» благодійного фонду «Дніпропетровська єврейська громада» Геннадія Боголюбова, Ігоря Коломойського і Шмуєля Камінецького, де комунальники раніше замовляли бенкет до 8 березня.

Створена у квітні фірма «Святковий фреш» належить Юрію Ярошу, керує нею власниця ТОВ «Світ свят» Олена Шевченко. Дизайнер переможця Ігор Бощук раніше працював у ТОВ «Подія-Івент» і КП «Адміністративно-технічне управління» Дніпровської міськради.

До 2017 року компанією «Світ свят» володів Артем Іонесян – нинішній керівник КП «Центральний парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка» Дніпровської міськради.

  • ФОП Екімян Ніна Власівна надасть Департаменту в оренду для перебування осіб протягом 8-9 вересня приміщення по вул. Мечникова, 14/44 за 20 тис грн.

Там знаходиться готельний комплекс «Axelhof» із панорамним івент-холом «Melchior».

Підприємниця-орендодавець Ніна Екімян зареєстрована в Єдиному держреєстрі в травні 2016 року і має номер телефону (056)7440710. Його також використовують ТОВ «Готель Аксельхоф» і ТОВ «Аксельрод Готель Проперті» Валерії Аксельрод – дочки вбитого у 2012 році бізнесмена Геннадія Аксельрода, який був бізнес-партнером Геннадія Корбана.

За даними НАЗК, раніше Валерія Аксельрод володіла двома земельними ділянками у Дніпрі зокрема разом із Мариною Філатовою, дружиною мера Дніпра Бориса Філатова.

Конкурентами фірми «Святковий фреш» на окремих тендерах були ФОП Жевнер Ілона Сергіївна і ТОВ «Міралді ВС».

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...