App Store Google Play

Оточення Філатова та його підлеглого влаштує святкування Дня міста Дніпра за 4,6 мільйона

07.09.2018 17:20
Оточення Філатова та його підлеглого влаштує святкування Дня міста Дніпра за 4,6 мільйона

Дніпровська міська рада у липні-серпні за результатами тендерів уклали три угоди щодо Дня міста на загальну суму 4,60 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • ТОВ «Святковий фреш» організує та проведе цей захід 8 вересня за 4,58 млн грн.

Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики заплатить 2,38 млн грн. за виступ на Фестивальному причалі Тіни Кароль, гурту «Скай» і кавер-гурту сучасної пісні з технічним забезпеченням, декораціями та сувенірами.

КП «Організаційно-аналітична служба» заплатить іще 2,20 млн грн. за виступ гурту «OTTAWAN feat eather» і кавер-гурту Диско 80-90-их на Театральному бульварі та гурту «Open Kids» і кавер-гурту сучасної пісні на площі біля Дніпровського державного цирку, де відвідувачам роздаватимуть безкоштовну солодку вату. Договір включає технічне забезпечення, декорації, сувеніри, охорону, а також харчування на 150 осіб по вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Там знаходиться КДЦ «Менора» благодійного фонду «Дніпропетровська єврейська громада» Геннадія Боголюбова, Ігоря Коломойського і Шмуєля Камінецького, де комунальники раніше замовляли бенкет до 8 березня.

Створена у квітні фірма «Святковий фреш» належить Юрію Ярошу, керує нею власниця ТОВ «Світ свят» Олена Шевченко. Дизайнер переможця Ігор Бощук раніше працював у ТОВ «Подія-Івент» і КП «Адміністративно-технічне управління» Дніпровської міськради.

До 2017 року компанією «Світ свят» володів Артем Іонесян – нинішній керівник КП «Центральний парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка» Дніпровської міськради.

  • ФОП Екімян Ніна Власівна надасть Департаменту в оренду для перебування осіб протягом 8-9 вересня приміщення по вул. Мечникова, 14/44 за 20 тис грн.

Там знаходиться готельний комплекс «Axelhof» із панорамним івент-холом «Melchior».

Підприємниця-орендодавець Ніна Екімян зареєстрована в Єдиному держреєстрі в травні 2016 року і має номер телефону (056)7440710. Його також використовують ТОВ «Готель Аксельхоф» і ТОВ «Аксельрод Готель Проперті» Валерії Аксельрод – дочки вбитого у 2012 році бізнесмена Геннадія Аксельрода, який був бізнес-партнером Геннадія Корбана.

За даними НАЗК, раніше Валерія Аксельрод володіла двома земельними ділянками у Дніпрі зокрема разом із Мариною Філатовою, дружиною мера Дніпра Бориса Філатова.

Конкурентами фірми «Святковий фреш» на окремих тендерах були ФОП Жевнер Ілона Сергіївна і ТОВ «Міралді ВС».

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...