App Store Google Play

«Ні» жорстокості: дніпрян закликали захищати братів наших менших

07.09.2018 15:20
«Ні» жорстокості: дніпрян закликали захищати братів наших менших

Дніпровські активісти ведуть активну боротьбу з шкуродерством у місті. Сьогодні, сьомого серпня, вони закликали громадян бути свідомими, захищати тварин та звертатися до патрульних при виявленні жорстокої поведінки до тварин, передає Дніпроград.

За словами керівника благодійного фонду «Ми за право на життя» Ольги Уманчік випадків насилля над тваринами катастрофічно багато. Вона навела приклад, що нещодавно представники фонду виявили кошеня, яке мешкало в одному з місцевих дворів. Вони знайшли його травмованого після ДТП у смітнику та ще й з кулею від пневматики, але живого. Ольга Уманчік наголосила, що такі випадки стаються щоденно.

У свою чергу волонтер та власниця міні-притулку «Промінь надії» Ірина Ситенко попередила дніпрян, що у місті мешкає жінка, яка знущається над тваринами у своєму помешканні. Вона проживає за адресою вулиця Коробова, 4, квартира 17. Жінка протягом багатьох років підбирає тварин на вулиці, приносить до своєї оселі та знущається над ними: не годує, б’є, замотує пащу скотчем, щоб ті не волали. До неї неодноразово викликали поліцію, проте вони нічим не змогли допомогти.

Зоозахисник і волонтер Марина Смирнова зазначила, що людська жорстокість набуває національних та тяжких масштабів. Зокрема, дитяча жорстокість. Волонтерка розповіла випадок, коли шестеро дітей віком до десяти років вирішили влаштувати полювання на кошенят. Одного кошеня діти закидали камінням до смерті, одному вдалося втекти, двох діти топили у калюжі. Тільки у однієї дитини з компанії прокинулась совість і він відбив кошенят та врятував їх.

«Справа в тому, що дитяча жорстокість бере свій початок у батьківському будинку. Я рекомендую батькам частіше звертати увагу дітей до життя тварин, пояснювати їм, що тварини такі ж живі створіння як і ми з вами. Пояснюйте їм, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Або ж нехай діти хоча б не порушують спокій тварин», - звернулася Марина Смирнова до батьків.

Прес-секретар патрульної поліції Дніпропетровської області Людмила Копиленко розповіла, що минулого року Верховна Рада прийняла зміни до кримінального та адміністративного кодексу в статті жорстокого поводження з тваринами. Ці зміни були спрямовані на посилення відповідальності за випадки, які наводили правозахисники. Проте за словами Людмили Копиленко, нажаль, люди не так часто повідомляють поліції про такі випадки. За побої та знущання над тваринами може бути складений штраф від 3400 до 5100 гривень з конфіскацією тварини. У разі колективних та повторних випадків знущань штраф збільшується від 5100 до 8500 гривень або адмінарешт до 15 діб з конфіскацією тварини.

Нагадаємо, що дніпровські зоозахисники закликали припинити знущання над тваринами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...