App Store Google Play

На організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету

07.09.2018 17:40
На організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету

Дніпро - один з лідерів серед українських міст за кількістю проведення марафонів. І це не дивно, адже дружина міського голови наразі займає посаду голови обласної федерації легкої атлетики. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інформатор.Гроші.

Зокрема, незабаром у місті в черговий раз відбудеться масштабний забіг Dnipro ATB Marathon, заради якого міська влада збирається перекрити рух на окремих ділянках місцевих доріг. 

На подібні спортивні заходи Дніпровська міська рада виділяє гроші в рамках програми розвитку фізичної культури в місті. Згідно із розпорядженням міського голови, витрати на проведення марафонів має Департамент гуманітарної політики.

Гроші для програми розвитку фізичної культури виділяли не тільки на марафони, а й на допомогу міським спортивним федераціям, підготовку спортсменів, придбання спортінвентаря, на установку спортивних майданчиків, масове навчання плаванню, іменні стипендії, на оплату перемог в змаганнях, фінансування ДЮСШ, на спортпропаганду тощо.

Поміж цим, для Interpipe Dnipro Half Marathon 2018 дніпровський департамент гуманітарної політики провів тендер на послуги з електронної системи хронометражу. Сума за договором склала 238 809 грн. Хоча на сайті заходу кажуть, що титульним спонсором і співорганізатором змагань є підприємство Interpipe Віктора Пінчука. Схожа ситуація і з проведенням змагань ATB Dnipro Marathon. Правда, на офіційному сайті змагання сказано, що генеральним спонсором заходу виступає відома українська торгова марка.

Тут же написано, що засновником ATB Dnipro Marathon є Президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області і Дніпра Марина Філатова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...