App Store Google Play

Художній музей Дніпра традиційно демонструє експонат місяця – «Знову двійка»

07.09.2018 21:00
Художній музей Дніпра традиційно демонструє експонат місяця – «Знову двійка»

У Дніпрі художній музей традиційно демонструє «експонат місяця», цього разу місцеві жителі мають можливість ознайомитися з оригінальним хітом 20 сторіччя – «Знову двійка» нашого славетного земляка Федора Решетнікова. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

«У вересні місяці перше, що спадає на думку, це початок навчального року. Ми вирішили обрати картину Федора Решетнікова «Знову двійка». Художник особисто подарував її Художньому музею у 1978 році», - розповіла старша наукова співробітниця художнього музею Людмила Гайда.

Картина «Знову двійка» спочатку повинна була стати одою відміннику та мати назву «Знову п’ятірка». Під час створення картини художник відвідував школу, спостерігав за учнями у класах. Одного разу відмінника викликали до дошки, він настільки розгубився, що не зміг відповісти.

Загальновідома картина була написана у 1952 році. На ній зображений учень, його мати, сестра та брат, який катається на велосипеді у квартирі. У Художньому музеї зберігається картина раннього періоду – 1951 року. На ній зображено більш молоду матір, школяра, собаку та усміхненого молодшого брата, який виглядає у двері.

На базі цієї картини були створені мультфільм, випуск Єралашу, різні карикатури. Вона була хітом 20 сторіччя за часів радянщини.

Протягом місяця у Художньому музеї, що за адресою вулиця Шевченка, 21, можна відвідати ще й серію лекцій — про художника та історію його робіт.

Раніше зазначалося, що у Дніпрі відкрилась фотовиставка, присвячена воїнам та їхнім дітям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...