App Store Google Play

В Ігреньському виправному центрі заявляють, що тару з-під хімікатів туди завезли випадково

06.09.2018 10:20
В Ігреньському виправному центрі заявляють, що тару з-під хімікатів туди завезли випадково

Тара з-під отрутохімікатів була завезена до Ігреньського виправного центру випадково. Про це йдеться в отриманій 5 вересня відповіді цієї установи на інформаційний запит Радіо Свобода, передає Дніпроград.

Згідно з документом, підписаним начальником установи Владиславом Яківцем, «каністри з-під начебто гербіцидів були завезені постачальником помилково разом з пластиком із побутової хімії», однак «засуджені їх не переробляли». Каністри вивезли.

В установі інформують, що у виправному закладі діє цех з переробки пластикової тари з-під побутової хімії, де працює 13 осіб, які отримують від 500 до 2 тисяч гривень на місяць.

«Оскільки форма оплати праці на підприємстві установи нараховується [в залежності] від кількості виготовленої продукції, через низький рівень виконання засудженими норми виробітку їхня заробітна плата не є високою», – заявили в установі.

Як йдеться у відповіді, засуджені в обов’язковому порядку забезпечені засобами індивідуального захисту (гумовими фартухами, текстильними і гумовими рукавичками, масками тощо), але «культура використання [захисту] засудженими незадовільна». Сировиною цех забезпечує ТОВ «Придніпровська інженерна компанія», туди ж постачається і вироблена продукція.

У серпні 2018 року правозахисники заявили, що засуджених Ігреньського виправного центру змушують працювати з небезпечними хімікатами в умовах антисанітарії, без спецодягу й зарплати. За їхніми даними, в установі діє шкідливе виробництво з переробки тари з-під токсичних речовин на нову пластикову тару. Один із засуджених стверджував, що для нього робота на такому виробництві закінчилася реанімацією.

Через порушення в Ігреньському виправному центрі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

У «Правозахисній групі «Січ» поінформували, що трьох працівників виправного закладу притягнули до дисциплінарної відповідальності за результатами перевірки прокуратури після звернень правозахисників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...