App Store Google Play

У Дніпрі підвал будинку вже два роки заливає фекаліями

06.09.2018 11:20
У Дніпрі підвал будинку вже два роки заливає фекаліями

В Придніпровську на вулиці 20-річчя Перемоги, 3, вже кілька років підвальне приміщення будинку затоплено, запах фекальних мас чутно навіть в кварталі від будинку. Комунальники розводять руками - за документами каналізації в будинку немає. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Історія затопленого підвалу почалася 5 років тому, коли за словами мешканця будинку, Олександра, через систематичні затоплення, з приміщення в торці будинку з'їхав продуктовий магазин. З того часу за підвалом ніхто не стежив і поступово проблема вирушила в «довгу шухляду».

За словами мешканців, за останні два роки було 4 серйозних затоплення, які пов'язали з чищенням системи каналізації в сусідніх будинках і будівлі школи. Представники аварійних служб, не можуть вирішити проблему через те, що в ЖЕКу стверджують, що це не в їх юрисдикції, але комунальну плату збирають справно.

Взять комментарий официальных служб нам не удалось

Протягом останніх двох років з підвалу постійно викачували фекальні маси, але це не вирішувало проблему. За словами мешканки будинку Тетяни - проблема з'являється щораз, коли в сусідньому будинку починають чистити стічні комунікації. Чому під час чищення каналізації чистять всі будинки, крім цього - питання до комунальників, які під час аварійних робіт заявляють: це Ваші проблеми, робіть ОСББ і чистіть самі.

Найцікавіше, що до систематичного затоплення підвального приміщення мешканці спробували зробити капітальний ремонт за свій рахунок.

«Ми скинулися з кожної квартири, але гроші повернули назад», - стверджує Олексій Іванович, пенсіонер і старожила будинку.

Мешканці закупили труби і зібрали необхідну для проведення ремонту суму. Гроші комунальне підприємство повернуло, відмовившись від капітального ремонту.

Из-за систематических затоплений, из помещения в торце дома съехал продуктовый магазин

Після спроби самостійного ремонту мешканці потрапили в замкнене коло бюрократичної машини. Для проведення ремонтних робіт необхідна розробка проекту по ремонту системи каналізації, якої, виходячи з відповіді Департаменту благоустрою в зазначеному будинку взагалі немає. За 2 роки існування проблеми, проект ремонту не був складений. Чому? З відповідей влади, каменем спотикання виявилася експертна оцінка стану каналізаційних схем і їх стану. Каналізаційних систем, яких в будинку по документам - немає.

Затоплені підвали - вже не єдина проблема, сморід і грибок вкрай згубно впливає на здоров'я жителів, а в «воді» вже зароджується «нове життя». Як буде вирішуватися ця проблема - жителі не знають, тому що всі прохання в телефонному режимі безрезультатні. Найгірше, що в ЖЕКу попросили мешканців взагалі не дзвонити по даному питанню, тому що "у Вас немає на це прав" - розповіла мешканка будинку Лариса.

Жителі розповіли, що 4 вересня після «загрози викликати ЗМІ» комунальники спішно ретирувалися. Взяти коментар офіційних служб не вдалося. Мешканці стверджують, що в останній раз вони дзвонили в ЖЕК 21 серпня. Тоді воду відкачали і поїхали, так і не вирішивши проблему з каналізацією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...