App Store Google Play

У Дніпрі підвал будинку вже два роки заливає фекаліями

06.09.2018 11:20
У Дніпрі підвал будинку вже два роки заливає фекаліями

В Придніпровську на вулиці 20-річчя Перемоги, 3, вже кілька років підвальне приміщення будинку затоплено, запах фекальних мас чутно навіть в кварталі від будинку. Комунальники розводять руками - за документами каналізації в будинку немає. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Історія затопленого підвалу почалася 5 років тому, коли за словами мешканця будинку, Олександра, через систематичні затоплення, з приміщення в торці будинку з'їхав продуктовий магазин. З того часу за підвалом ніхто не стежив і поступово проблема вирушила в «довгу шухляду».

За словами мешканців, за останні два роки було 4 серйозних затоплення, які пов'язали з чищенням системи каналізації в сусідніх будинках і будівлі школи. Представники аварійних служб, не можуть вирішити проблему через те, що в ЖЕКу стверджують, що це не в їх юрисдикції, але комунальну плату збирають справно.

Взять комментарий официальных служб нам не удалось

Протягом останніх двох років з підвалу постійно викачували фекальні маси, але це не вирішувало проблему. За словами мешканки будинку Тетяни - проблема з'являється щораз, коли в сусідньому будинку починають чистити стічні комунікації. Чому під час чищення каналізації чистять всі будинки, крім цього - питання до комунальників, які під час аварійних робіт заявляють: це Ваші проблеми, робіть ОСББ і чистіть самі.

Найцікавіше, що до систематичного затоплення підвального приміщення мешканці спробували зробити капітальний ремонт за свій рахунок.

«Ми скинулися з кожної квартири, але гроші повернули назад», - стверджує Олексій Іванович, пенсіонер і старожила будинку.

Мешканці закупили труби і зібрали необхідну для проведення ремонту суму. Гроші комунальне підприємство повернуло, відмовившись від капітального ремонту.

Из-за систематических затоплений, из помещения в торце дома съехал продуктовый магазин

Після спроби самостійного ремонту мешканці потрапили в замкнене коло бюрократичної машини. Для проведення ремонтних робіт необхідна розробка проекту по ремонту системи каналізації, якої, виходячи з відповіді Департаменту благоустрою в зазначеному будинку взагалі немає. За 2 роки існування проблеми, проект ремонту не був складений. Чому? З відповідей влади, каменем спотикання виявилася експертна оцінка стану каналізаційних схем і їх стану. Каналізаційних систем, яких в будинку по документам - немає.

Затоплені підвали - вже не єдина проблема, сморід і грибок вкрай згубно впливає на здоров'я жителів, а в «воді» вже зароджується «нове життя». Як буде вирішуватися ця проблема - жителі не знають, тому що всі прохання в телефонному режимі безрезультатні. Найгірше, що в ЖЕКу попросили мешканців взагалі не дзвонити по даному питанню, тому що "у Вас немає на це прав" - розповіла мешканка будинку Лариса.

Жителі розповіли, що 4 вересня після «загрози викликати ЗМІ» комунальники спішно ретирувалися. Взяти коментар офіційних служб не вдалося. Мешканці стверджують, що в останній раз вони дзвонили в ЖЕК 21 серпня. Тоді воду відкачали і поїхали, так і не вирішивши проблему з каналізацією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...