Вісім українських клубів, серед яких і спортивний клуб "Дніпро-1" проходять наразі атестацію в УПЛ. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Украінформ.
Загалом процедуру отримання атестата УПЛ проходять "Дніпро-1", "Металіст 1925", "Волинь", "Балкани", "Колос", "Рух", "Інгулець" і МФК "Миколаїв".
"Дніпро-1" і "Волинь" зараз лідирують у Першій лізі, "Металіст 1925" йде п'ятим, а ось "Рух" після шести турів з одним очком посідає останнє місце в таблиці.
Раніше заступник президента української Прем’єр-ліги Маркіян Ключковський говорив, що рішення про кількість команд в новому розіграші турніру ще не прийнято. Із 2016 року в УПЛ грають 12 команд в два етапи, але обговорюється можливість розширення ліги до 16 клубів.
Нагадаємо, що три гравці СК "Дніпро-1" номіновані на звання кращого гравця Першої ліги у серпні.
Автор: Іван МУРАХА