App Store Google Play

Міськрада сприяє будівництву багатоповерхівки на подвір'ї школи №10, - батьки

06.09.2018 13:00
Міськрада сприяє будівництву багатоповерхівки на подвір'ї школи №10, - батьки

Батьки учнів школи №10 отримали відповідь від Міністерства регіонального розвитку та будівництва щодо норм, які мають зберігати при забудові території навколо навчальних закладів. Виявилося, що відповідно до державних норм, будівництво багатоповерхівки біля школи є незаконним. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на публікацію Наталії Євтух у Facebook.

Повідомляється, що після останнього мітингу батьків, міська влада запросила кількох представників протестуючих до розмови. Під час спілкування з міською владою, чиновники одноголосно запевняли, що всі є всі необхіжні документи на будівництво 23-поверхового будинку на відстані 5 метрів від школи. До того ж, можновладці пообіцяли провести громадські слухання, на яких планується "знайти компроміс" між обуреними батьками, міською владою та забудовниками. Проте, після отриманих відповідей з органів центральної влади, батьки різко виступили проти проведення слухань.

"Що ми будемо обговорювати на слуханнях? Все незаконно - від здачі ділянки в оренду до проекту будинку, який липово намальований на папері всупереч пожежним нормам та нормам освітленості. Багатоквартирний будинок на території школи взагалі не повинен бути. Для інформації додаємо фото проекту будинку. Оцініть відстань від школи. На зображенні воно спеціально збільшено. Але найцікавіше інше. • Слухання відповідають інтересам забудовника. Виявляється, для того, щоб звести будівлю 5 категорії, а це якраз відповідає 23-поверховому будинку, забудовникові не вистачає тільки... Громадських слухань. Ось міська рада і допомогає", - написала Наталія Євтух.

Таким чином, батьки вимагають відмінити рішення про проведення громадських слухань і таким чином зупинити легітимізацію будівництва, яке не відповідає жодним нормам законодавства.

20 червня в Дніпрі батьки учнів школи №10 влаштували пікет і спробували штурмом увірватись у мерію, протестуючи проти забудови шкільної території. За словами представників ініціативної групи, подвір’я закладу, який є єдиною в районі україномовною школою, наразі захоплює фірма-забудовник: на місці  шкільних майстерень збираються зводити 23-поверховий будинок. Батьки учнів створили електронну петицію і зібрали під нею таку кількість підписів, яка необхідна для розгляду в міськраді.

У ситуацію втрутився народний депутат Андрій Денисенко і направив депутатське звернення до прокурора Дніпропетровської області з вимогою провести ретельну перевірку законності дій Дніпровської міської влади щодо дозволу на забудівлю території школи №10.

Водночас забудовник – ТОВ «Промпоставка-А» – ситуацію не коментувала, телефони, вказані на її сайті, недійсні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....