App Store Google Play

Директором школи №34 у Дніпрі стала родичка екс-керівниці цієї ж школи

06.09.2018 09:40
Директором школи №34 у Дніпрі стала родичка екс-керівниці цієї ж школи

На вчорашньому конкурсі директорів шкіл, який проводить Департамент гуманітарної політики, переможцем конкурсу на посаду директора школи №34 було обрано Світлану Полховську. Комісія обирала серед двох претендентів, проте зупинила свій вибір на... родичці колишньої директорки закладу.

Про це повідомив адміністратор групи "Освіта Дніпра" Влад Малько. 

Попри недолугу презентацію, яку, до того ж, претендентка навіть не спромоглася вивчити, натомість прочитала все з аркуша, не підіймаючи голови, усі, крім одного члени комісії проголосували за її кандидатуру.

"Висновок один: до чого весь цей цирк, панове з Управління? Лише одна людина з комісії, Григорій Гельфер, має совість, отже утримався при голосуванні. Однак його голос не вирішував нічого", - коментує конкурс Влад Малько.

Світлана Полховська, яка так само невпевнено відповідала на питання після доповіді, об'єктивно не могла уповні володіти питанням, адже заради конкурсу вийшла з декретної відпустки.

"Трон директора школи передали у спадок онуці", - констатує активіст.

В коментарях дописувачі також повідомили, що доповідь для претендентки-троюрідної онуки екс-директорки, готувала вчителі 34 школи: завуч писала програму, а вчителька біології робила презентацію. Сама ж кандидатка - вчитель англійської - під час виступу докладала чимало зусиль для спілкування українською, постійно зривалась на суржик і навіть дозволила собі вжити слово "укрАїнський". З відео презентації можна оцінити рівень нової керівниці.

Колишня директорка, за інформацією джерел у школі, сама сказала, що їй дали карт-бланш - можливість запропонувати кандидатуру наступниці. Тож вона вжила всіх заходів і застосувала увесь свій вплив, аби проштовхнути на посаду свою родичку.

Це вже не перший скандал на конкурсі директорів шкіл у Дніпрі. Активісти, які слідкують за процесом, називають його фарсом - попри наявність активних молодих претендентів з чудовими презентаціями, посади директорів здобувають "потрібні" Департаменту люди.

Раніше були повідомлені результати другого етапу конкурсної комісії з відбору претендентів на заміщення вакантних посад директорів шкіл Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...