App Store Google Play

Денисенко вважає, що курс міського голови Дніпра має всі ознаки зради своїх виборців

06.09.2018 16:00
Денисенко вважає, що курс міського голови Дніпра має всі ознаки зради своїх виборців

Народний Депутат України з Дніпра Андрій Денисенко переконаний, що діяльність міського голови давно має всі ознаки зради своїх виборців і колись використаних патріотичних гасел. Про це політик написав у своєму блозі.

За словами Денисенка, останній виступ Філатова проти пропозиції дніпрян обмежити у місті гастролі російських виконавців, які підтримали анексію Криму і вторгнення на Донбас є лише черговим кроком загального курсу міського голови, який давно має всі ознаки зради своїх виборців і колись використаних патріотичних гасел.

"У міськраді Філатовим створено ширку з Опоблоком та "За життя": на земельних питаннях сидять люди Вілкула, муніципальною вартою керує колишній очільник Беркуту, підряди на охорону виграють тітухани з Кроку, а посаду радника мера аж до затримання СБУ за держзраду  обіймав колишній голова апеляційного суду Криму, який прийняв присягу на вірність Росії. Будь-які патріотичні ініціативи - перейменування однієї з вулиць на честь Степана Бандери, звернення спілкуватися українською, перейменування області, вивішування червоно-чорних прапорів, а тепер і обмеження виступів рашистських гастролерів - зустрічають різку алергійну реакцію і протидію Філатова. Навіть розрекламована ним самим чистка шкіл від вчителів-сепаратистів за базою, підготовленою чиновниками-патріотами, закінчилася нічим - не звільнено жодного колаборанта", - пише Андрій Денисенко.

Окрім цього, він зауважує, що погляди міського голови проявлялися ще під час процесу перейменування Дніпропетровська на Дніпро.

Тоді Філатов відмовився підтримати перейменування Дніпропетроська на Дніпро, проте патріоти міста хотіли вірити  краще. Однак зараз правду видно неозброєним оком. Але зараз все так явно, що аж ріже очі.

"Маски скинуті, мета досягнута, 30-відсоткові відкати, які тільки снилися регіоналам, безкарність, хронічні алкоголізм, цинізм, хамство і бажання обратися на другий термін голосами підкупного синьо-білого електорату не залишили від мера-патріота за останні роки навіть і сліду. Перед нами - закінчений портрет хамського рила русскава міра, а в Дніпрі замість серця України та міста патріотів вибудовується хоч і в дещо пом’якшеному вигляді, але цілком проросійська ватяна феодальна вотчина, скроєна за лекалами Кернеса і Труханова", - констатує народний депутат.

Він також звертає увагу на те, що так звані досягненя, якими міський голова хвалиться у соціальних мережах і по телебаченню, насправді є десятками грандіозно оголошених і ніколи не завершуваних проектів.

В якості приклад Денисенко наводить і  грандіозну корупційну схему відмивання грошей на ремонті сумнозвісного довгобуду і посміховиська для всієї країни -  Центрального мосту, і розкурочену Набережну, і розкопаний під імітацію будівництва метрополітену центр міста.

"Ціле Дніпро нагадує розриту могилу. Могилу сподівань сотень тисяч патріотів на зміни і реформи у нашому рідному місті", - зазначає він.

Народний депутат переконаний - патріотична громада міста, яка обрала крадькуватого русофіла, так само має відправити його в небуття.

"А що ж великий патріот Корбан-Іловайський, чому він не скорегує свого молодшого партнера? - спитаєте ви. А це все і є Корбан, без волі і грошей якого не існує ніякого Філатова, без чиєї жаги до грошей міського бюджету та кулуарних домовняків із ригами ніколи би не було цього зрадливого і злодійського курсу. Ми їх собі на голову посадили, нам їх і знімати. Інакше можемо втратити наш Дніпро, український форпост на південному сході країни", - підсумував Денисенко.

Нагадаємо, що раніше Андрій Денисенко заявив, що зосередить зусилля на ліквідації паразитарної групи Корбана-Філатова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...