App Store Google Play

Водії вже на повну користуються новозбудованим шляхопроводом на об’їзній навколо Дніпра

05.09.2018 19:30
Водії вже на повну користуються новозбудованим шляхопроводом на об’їзній навколо Дніпра

Рух без перепон. Уперше за шість років водії виїжджають на запорізьку трасу напряму, без петлі через поля. Усе завдяки новому шляхопроводу на об’їзній навколо Дніпра. Його звела Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це розповів її голова Валентин Резніченко.

«Будівництво шляхопроводу на об’їзній навколо Дніпра розпочалося у 2012-му, проте вже скоро призупинилося через брак фінансування. Водіям доводилося маневрувати через поля, – розповів Валентин Резніченко. – «Розморозити» довгобуд вдалося цьогоріч – роботи за рахунок обласного бюджету. Додаткові кошти – завдяки митному експерименту та реформі децентралізації Президента України Петра Порошенка. Нині один із найважливіших інфраструктурних об’єктів регіону повністю готовий».

Роботи стартували наприкінці квітня. Підрядники змонтували 51 балку, встановили 270 залізо-бетонних плит, провели гідроізоляцію, щоб бетон не пропускав вологу. А ще облаштували 250 метрів бордюрів, змонтували 110 метрів перил, зробили під’їзди до мосту.

«Раніше поїздка запорізькою трасою була суцільним стресом. Доводилося робити петлю через поля, а там ями. Скидав швидкість до 20 км, їхав по узбіччям. Зараз мандрівка по оновленій дорозі – саме задоволення», – сказав водій Антон Поляков.

«Скільки часу раніше гаяли, бо їхали в об’їзд! А зараз їдеш прямо – і радієш. От якби всі дороги в Україні такі були», – поділився водій Денис Приводченко.

Торік на Дніпропетровщині відремонтували майже 70 км доріг державного значення у криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках.

 За три останні роки в регіоні оновили й близько 500 комунальних шляхів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...