App Store Google Play

У Дніпрі розчищають канал Гнилокиш

05.09.2018 16:20
У Дніпрі розчищають канал Гнилокиш

У Дніпрі почали планове очищення каналу Гнилокиш. Роботи проводить комунальне підприємство «Гідроспоруди». Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

За словами заступника директора підприємства Михайла Ступака, чистять канал двічі на рік – восени та навесні. Це дозволяє контролювати рівень ґрунтових вод, а отже, й запобігати підтопленню житлових будинків у приватному секторі. 6-кілометровий канал простягається вздовж приватних домоволодінь Амур-Нижньодніпровського району і впадає у річку Дніпро.

«Готуємо канал до зимового періоду. Очищуємо його від мулу, сміття, щоб не було неприємного запаху, а також був стабільний рівень ґрунтових вод. Через засмічення рівень води після зими може підніматися, й будинки підтоплюватиме», – сказав заступник директора КП «Гідроспоруди».

Михайло Ступак також додав: для розчистки каналу задіяли чотири бригади підприємства та 11 одиниць комунальної техніки. Завершити роботу планують до кінця вересня.

Дніпрянка Лідія Подольська мешкає на вулиці Саперній. Жінка задоволена, що комунальники розчищають канал, який зовсім поруч із її будинком.

«На жаль, є недобросовісні люди, які скидають сміття у канал, самовільно виводять свою каналізацію. Просто жах від запаху, який утворюється. Сподіваюся, після розчистки ситуація покращиться», – розповіла мешканка міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...