App Store Google Play

У Дніпрі ролери та велосипедисти стрибатимуть у воду з трампліна

04.09.2018 17:00
У Дніпрі ролери та велосипедисти стрибатимуть у воду з трампліна

У п’ятницю, 7 вересня, дніпрян запрошують взяти участь у змаганнях зі стрибків у воду з трампліна. Учасники стрибатимуть на спеціальних велосипедах, скутерах та роликах. Призовий фонд змагань складає 10 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організатора змагань - президента Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту Максима Семенова.

Організатори зазначили, що вперше на честь святкування Дня міста буде встановлена 15-метровий трамплін, з якої спортсмен виїздить в озеро. Змагання проходитимуть в категоріях BMX, MTB, ролер-спорт. Крім того, у воді розташують великий батут для окремого виду змагань.

«Особливості Waterjump - велика розгонка, на якій спортсмен набирає швидкість і вистрибує через трамплін в воду, виконуючи різні акробатичні трюки. Цьогоріч вперше на змаганнях об’єднаються велосипедисти, ролери та спортсмени на скутерах. При цьому всі учасники будуть забезпечені рятувальним жилетом, шоломом, також чергуватиме рятувальна служба», - розповів Максим Семенов.

У змаганнях можуть брати участь спортсмени різного віку, однак неповнолітні можуть випробувати свої сили лише в присутності батьків.

«Waterjump – це можливість для спортсменів відпрацювати свої навички. Відвідувачі змагань зможуть отримати позитивні емоції», - додав співорганізатор змагань в категорії ВМХ Роман Малегін.

Змагання відбудуться на кар'єрі житлового масиву Червоний камінь. Початок о 15:00. Всі, хто бажають взяти участь мають зареєструватися за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...